اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / تیم کرمانشاه قهرمان مسابقه کاراته غرب کشور شد

تیم کرمانشاه قهرمان مسابقه کاراته غرب کشور شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

مسئول کاراته سبک کیوکوشین ماتسوشیمای استان کرمانشاه گفت: تیم شهید سیدحمید حسینی از استان کرمانشاه با کسب ۱۶ مدال طلا، ۱۳ نقره و ۹ مدال برنز به مقام نخست مسابقه منطقه ای کاراته غرب کشور دست یافت.
نبی فتحی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین تیم لرستان با کسب ۷ مدال طلا، چهار نقره و پنج مدال برنز دوم و تیم های کردستان و اسلام آبادغرب به طور مشترک حائز مقام سوم شدند که سهم استان کردستان در توزیع مدال ها ۷ طلا، پنج نقره و چهار برنز و تیم اسلام آبادغرب نیز هفت طلا، سه نقره و چهار برنز بود.
وی اظهار داشت: همچنین کاپ اخلاق این دوره از مسابقه به تیم کاراته قصرشیرین تعلق گرفت.
مسابقه کاراته قهرمانی غرب کشور با شرکت تیم هایی از استان های کردستان، لرستان، ایلام، همدان و کرمانشاه در هفت رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید، بزرگسالان و پیشکسوتان در ۴۰ وزن با شرکت ۱۷۰ ورزشکار برگزار شد.
از استان کرمانشاه چهار تیم از قصرشیرین، دو تیم از شهر کرمانشاه و یک تیم نیز از اسلام آباد غرب در دو بخش کاتا و کمیته در این دوره از رقابت ها با دیگر ورزشکاران استان های غربی کشور به رقابت پرداختند.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه با بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارای دو هزار و ۲۰۸ ورزشکار سازمان یافته است که در ۲۸ هیات ورزشی مشغول فعالیتند.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • کاراته
  • غرب کشور
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست