اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / تیم های وودبال آقایان و بانوان کرمانشاه به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شدند
n82689386-71914610.jpg

تیم های وودبال آقایان و بانوان کرمانشاه به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شدند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

مهدی جوکار روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: رقابت های وودبال بزرگسالان کشور در روزهای ۱۷ و ۱۸مهر در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود.
وی با بیان اینکه رقابت های آقایان روز هفدهم و رقابت های بانوان نیز روز هجدهم مهر برگزار خواهد شد، افزود: ۸۰ ورزشکار (۴۰ خانم و ۴۰ آقا) از ۱۱ استان کشور در قالب ۲۱ تیم در مسابقات حضور دارند.
جوکاربا اشاره به اینکه از استان کرمانشاه نیز هشت ورزشکار به رقابت ها اعزام شده است، گفت: چهار نفر آن ها در بخش آقایان و چهار نفر نیز در بخش بانوان هستند.
رئیس انجمن وودبال کرمانشاه یادآوری کرد: پوریا همتی، سروش بوجاری، آرش شیرویه زاد و علی علی آبادی نفرات تیم آقایان کرمانشاه در مسابقات قهرمانی کشور را تشکیل می دهند.
وی همچنین به ترکیب تیم بانوان کرمانشاه نیز اشاره کرد و گفت: اسماء رحیمی، درسا عبدی، زهرا نامدار زنگنه و مهگل پورطهماسبی تیم منخب بانوان استان هستند.
جوکار در ادامه و با بیان اینکه خود وی سرپرستی تیم های اعزامی آقایان و بانوان کرمانشاه به مسابقات قهرمانی کشور را برعهده دارد، از آمادگی خوب تیم های اعزامی کرمانشاه خبر داد.
نایب رئیس هیات گلف استان کرمانشاه تصریح کرد: تیم آقایان کرمانشاه در این رقابت ها با استان های قم، همدان و سمنان همگروه شده است و گروهبندی تیم های بانوان نیز فردا (۱۷ مهر) مشخص خواهد شد.
وی اظهار کرد: تیم آقایان کرمانشاه در مسابقات سال گذشته که به میزبانی تهران برگزار شد موفق به کسب مقام پنجم و همچنین کاپ اخلاق رقابت ها گردید.
جوکار در پایان گفت: تیم های آقایان و بانوان کرمانشاه چهار ماه است که به صورت مرتب تمرینات خود را دنبال می کنند و خوشبختانه از شرایط خوبی برای رقابت با رقبا برخوردار هستند.
در استان کرمانشاه بیش از ۲۰۰ ورزشکار زیرنظر هیات گلف و در رشته های مختلف آن (گلف، مینی گلف، بهکاپ و وودبال) فعالیت می کنند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

برچسب ها

ورزش

هيات گلف

تيم وودبال كرمانشاه

مهدي جوكار

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست