اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / تیم فوتبال بعثت کرمانشاه به مصاف برق نوین شیراز می شود
81974284-70540523.jpg

تیم فوتبال بعثت کرمانشاه به مصاف برق نوین شیراز می شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم بعثت کرمانشاه در حالی به مصاف حریف شیرازی خود می رود که برای صعود به مرحله بعد علاوه بر اینکه باید با پیروزی زمین را ترک کند منتظر دیدار تیم های نیروی زمینی و شهرداری کاشان نیز باشد.
تیم بعثت که از ابتدای فصل همواره به عنوان یکی از مدعیان صعود مطرح بود امروز کارش به اما و اگر کشیده شده و شرایط و اختیار صعود را به حریفان بخشیده است.
تیم نیروی زمینی تهران که سه امتیاز بیشتر از بعثت اندوخته است در مسابقه آخر خود حتی با کسب یک نتیجه مساوی نیز راهی مرحله بعد خواهد شد و آن زمان است که بعثت با هر تعداد گل مقابل حریف شیرازی نیز پیروز شود فایده ای نخواهد داشت.
تیم بعثت با ۹ گلی که در دیدار قبلی خود مقابل یاران غدیر هشتگرد کرج به ثمر رساند به افزایش تفاضل گل خود کمک زیادی کرد و برای مسابقه آخر خود به پیروزی مقابل برق نوین شیراز و از آن سو شکست نیروی زمینی مقابل شهرداری کاشان دارد.
وضعیت جدول رده بندی گروه اول به گونه ای است که تیم شهرداری کاشان برای ماندگاری در لیگ دو نیاز مبرم به پیروزی در دیدار خانگی برابر نیروی زمینی دارد و همین امیدهای شاگردان سراج در تیم بعثت را افزایش داده است.
در پایان هفته هفدهم مسابقات لیگ دسته دوم و در گروه اول تیم های اکسین البرز و شهرداری بندرعباس با ۳۴ و۳۳ امتیاز صعود خود را قطعی کرده اند و تیم های نیروی زمینی تهران و بعثت کرمانشاه نیز با ۳۱ و ۲۸ امتیاز به دنبال صعود به عنوان تیم سوم گروه به مرحله بعد هستند.
دیدار تیم های بعثت کرمانشاه و آینده سازان برق نوین شیراز از ساعت ۱۴:۱۰ دقیقه روز سه شنبه چهارم اسفند در ورزشگاه انقلاب شهر کرمانشاه برگزار می شود.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • فوتبال
  • بعثت کرمانشاه
  • لیگ دسته دو فوتبال

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست