اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / تیم بعثت کرمانشاه مقابل نفت امیدیه متوقف شد
82406916-71365849.jpg

تیم بعثت کرمانشاه مقابل نفت امیدیه متوقف شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های فوتبال بعثت کرمانشاه و نفت امیدیه از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه عصر امروز (یکشنبه) در ورزشگاه انقلاب شهر کرمانشاه به مصاف یکدیگر رفتند که تلاش دو تیم برای پیروزی فایده ای نداشت و امتیازات تقسیم شد.
در این دیدار ابتدا تیم نفت امیدیه بود که در دقیقه ۹ توسط محسن طیبی به گل رسید تا از میزبان خود پیش بیفتد.
در ادامه بعثتی ها بر شدت حملات خود افزودند و در دقیقه ۱۷ توسط هادی نصرالهی گل تساوی را وارد دروازه حریف کردند.
بعثت که با به ثمر رساندن گل تساوی روحیه گرفته بود در دقیقه ۳۷ بازهم به گل رسید و این بار ایوب سبحانی پور بود که دروازه حریف را باز کرد تا در نهایت نیمه اول با حساب ۲ بر یک به سود نماینده کرمانشاه پایان یابد.
با شروع نیمه دوم بعثت بازهم فرصت هایی داشت اما نتوانست از آن ها استفاده کند تا اینکه در دقیقه ۷۴ خیرالله ویسی بازیکن نفت گل تساوی این تیم را به ثمر رساند.
در نهایت این مسابقه که قرار بود دیروز برگزار شود و به علت بارش برف در کرمانشاه به امروز موکول شده بود با تساوی ۲ بر ۲ پایان پذیرفت.
تیم بعثت با این تساوی و در پایان هفته بیست و یکم با ۱۹ مسابقه و کسب ۳۱ امتیاز در رده ششم و نفت امیدیه هم از ۲۰ مسابقه با ۳۵ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی گروه اول قرار گرفتند.
در هفته بیست و دوم، تیم بعثت کرمانشاه روز جمعه ۱۵ بهمن در تهران به مصاف کیمیافرایند می رود که هم اکنون با ۲۷ امتیاز در رده نهم قرار دارد.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah وکانال تلگرام به آدرسirnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • ليگ دسته دو فوتبال
  • بعثت كرمانشاه
  • نفت اميديه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست