اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / تیم المپیاد ملی مهارت استان کرمانشاه ۳۰مهر به مسابقات کشوری اعزام می شود
82271154-71099505.jpg

تیم المپیاد ملی مهارت استان کرمانشاه ۳۰مهر به مسابقات کشوری اعزام می شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه؛ داود ناصری امید گفت: منتخبین اعزامی به این مسابقات در دو مرحله شهرستانی و استانی که از سوی اداره کل در سالجاری برگزار شد، شرکت کرده بودند.
وی افزود: امسال تیم مهارت استان کرمانشاه در ۱۸ رشته آجر چینی، کاشی کاری دیوار و کف، کنترل صنعتی، مکاترونیک، فناوری مد، تاسیسات الکتریکی، کابینت سازی، جوشکاری و طراحی توسعه وب، آکواترونیک، اتصالات چوبی، الکترونیک، طلا و جواهر سازی، صافکاری خودرو، طراحی فضای سبز، طراحی مهندسی مکاترونیک، قنادی، نقاشی خودرو به همراه ۱۹ نفر کارشناس و سه نفر عوامل اجرایی در این مسابقات شرکت می کنند.
وی برگزاری مسابقات ملی مهارت را باعث شکوفایی خلاقیت و استعداد های مهارت آموزان دانست و گفت: رفع نواقص کاری و بهره گیری از دانش روز را می توان از نتایج این مسابقات عنوان کرد.
ناصری امید با تاکید بر لزوم توجه به آموزش فنی و حرفه ای در جامعه آن را یکی از نیازهای روز خواند و خواستار توجه به این مهم از سوی متولیان امر شد.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای کرمانشاه اظهار کرد: مرحله کشوری مسابقات ملی مهارت از دوم تا پنجم آبان امسال در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کرج با رقابت شرکت کنندگان برگزار می شود و برگزیدگان این مسابقات به مسابقات جهانی ۲۰۱۷ که در کشور متحده عربی ابوظبی برگزار می شود اعزام خواهند شد.
۳۰۳۳خبرنگار و انتشار دهنده: فرزاد نویدی

انتهای پیام /*

  • علمی آموزشی
  • فنی و حرفه ای
  • المپیاد مهارت
  • کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست