اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / توقیف محموله میلیاردی کالای قاچاق در جوانرود
82186091-70933876.jpg

توقیف محموله میلیاردی کالای قاچاق در جوانرود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

سرهنگ ‘علیرضا مرزبانی’ روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در پی اخبار واصله مبنی بر فعالیت قاچاقچیان در امر قاچاق پارچه و انتقال به استان های مرکزی کشور، بررسی و پیگیری موضوع در دستور کار پلیس شهرستان جوانرود قرار گرفت.
وی گفت: در راستای مبارزه با پدیدهی شوم قاچاق، پس از هماهنگی با مقام قضایی و انجام اقدامات اطلاعاتی و اطمینان از صحت موضوع، مأموران این انتظامی متشکل از سه اکیپ در مسیر عبور قاچاقچیان قرار گرفتند، که افراد قاچاقچی به محض رؤیت مأموران از محل متواری شدند اما عوامل انتظامی پس از تعقیب و گریز موفق به توقیف دو دستگاه خودروی نیسان و تویوتا حامل کالای قاچاق شدند.
این مقام انتظامی در ادامه افزود: خودروهای توقیفی به همراه متهمان به یگان انتظامی شهرستان جوانرود منتقل شدند که در بازرسی از آنها ۴۸۰ طاقه معادل ۱۳ هزار و ۸۲۹ یارد انواع پارچه خارجی قاچاق به ارزش تقریبی دو میلیارد ریال را که فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی و یا مجوز قانونی است، کشف و ضبط شد.
سرهنگ مرزبانی از دستگیری دو نفر متهم در این زمینه خبر داد و تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضایی شدند.
وی خاطرنشان ساخت: نیروی انتظامی در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی و اقتصاد ملّی با جدّیت و قاطعانه و در چارچوب قانون با قاچاقچیان کالا مبارزه خواهد کرد.
۸۰۶۶/۷۴۴۵

انتهای پیام /*

  • اقتصاد
  • قاچاق کالا
  • شهرستان جوانرود
  • علیرضا مرزبانی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست