اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / تورنمنت دائمی وزنه برداری غرب کشور در کرمانشاه راه اندازی می شود
81962970-70520460.jpg

تورنمنت دائمی وزنه برداری غرب کشور در کرمانشاه راه اندازی می شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

بابک سلیمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اولین دوره این مسابقات تا پایان امسال با حضور استان های کرمانشاه، ایلام، کردستان و همدان در کرمانشاه برگزار خواهد شد.
وی همچنین به برخی اقدامات صورت گرفته طی سال جاری در هیات وزنه برداری اشاره کرد و گفت: طی مدت زمان سپری شده از سال ورزشکاران ما موفق به کسب ۱۴ مدال رنگارنگ از مسابقات کشوری در رده های سنی مختلف شده اند که طی چندسال اخیر بی سابقه بوده است.
سلیمی افزود: امسال و با توجه به بودجه ۱۲۰ میلیون ریالی هیات، ۱۵۰۰ کیلو صفحه وزنه برداری و همچنین لاستیک مخصوص وزنه خریداری و به هیات های سطح استان به عنوان بخشی از تجهیزات داده شد، ضمن اینکه مقداری از این بودجه نیز صرف اعزام تیم بزرگسالان استان به مسابقات قهرمانی کشور شد.
رئیس هیات وزنه برداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: همچنین امسال اداره کل ورزش و جوانان استان مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال برای خرید تخته وزنه برداری هزینه کرد که در اختیار هیات های شهرستانی قرار گرفت.
وی به برنامه های در دست اقدام نیز اشاره کرد و گفت: برپایی کلاس های توجیهی برای داوران و مربیان استان، برگزاری کلاس های روانشناسی برای مربیان و برگزاری مسابقات لیگ استانی در رده نوجوانان و جوانان از جمله این برنامه هاست.
سلیمی در پایان و با بیان اینکه کرمانشاه هم اکنون دو ملی پوش ثابت به نام های کیانوش رستمی و کیا قدمی در تیم ملی بزرگسالان دارد، ابراز امیدواری کرد شاهد حضور هردوی آن ها در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو باشیم.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • هیات وزنه برداری کرمانشاه
  • بابک سلیمی رئیس هیات
  • تورنمت وزنه برداری غرب ایران

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست