اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / تندباد شدید نیز مانع از ادامه تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در قصرشیرین نشد
81974739-70541331.jpg

تندباد شدید نیز مانع از ادامه تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در قصرشیرین نشد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا تندباد و وزش باد شدید که از نخستین ساعات بامداد امروز شهرستان مرزی قصرشیرین را فرا گرفته و تاکنون نیز ادامه دارد بسیاری از بنرها، بیلبوردهای تبلیغاتی؛ پلاکاردها و پوسترهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی را در شهرستان مرزی قصرشیرین تخریب کرده است.
در این میان بسیاری از هواداران نامزدها و ستادهای انتخاباتی مجلس دهم نیز به تکاپو افتاده اند تا نسبت به برپا کردن بنرهای تخریب شده و همچنین نصب دوباره پوسترها و عکس های نامزدهای تبلیغاتی اقدام کنند.
تلاش هواداران نامزدها برای علم کردن بنرها، نصب پوسترها و عکس ها با وجود وزش باد و گرد و خاک نشان از شور و شعف وصف ناشدنی آنها برای برگزاری و حضور حماسی در رویداد بزرگ سیاسی در هفتم اسفند ماه است.
حضور پرشور هواداران نامزدهای انتخاباتی مجلس دهم در مقابل ستادهای تبلیغاتی با وجود گرد و خاک و تندباد نیز بسیار جالب توجه است چرا که عزم و اراده آنها برای جذب آرای بیشتر مردم تا روز برگزاری انتخابات است.
هرچند که وزش باد فضای شهری را تا حدودی با وجود ریختن پوسترها و عکس های نامزدهای مجلس دهم و خبرگان پنجم بر سنگ فرش خیابان ها و معابر بر هم زده و در این میان کارگران شهرداری نیز کاری مضاعف برای تمیز کردن چهره شهر از پوسترها و عکس های پاره شده نامزدهای تبلیغاتی دارند.
همچنین با وجود وزش تندباد ستاد های انتخاباتی بانوان مربوط به نامزدهای انتخاباتی مجلس دهم در حوزه انتخابیه قصرشیرین همچنان نیز فعال است و در این میان حضور مادرانی که فرزندان و کودکان خردسال خود را در ستادها همراه دارند از دیگر نکات جالب توجه است.
بسیاری از هواداران و اعضای ستاد نامزدها از نخستین ساعات بامداد این روزها به سراغ محل های تعیین شده برای تبلیغات می روند تا صبح همه را غافلگیر کنند و با وجود وزش باد شدید حمایت خود را از نامزدها و هواداران آنها اعلام کنند.
همچنین نامزدهای انتخاباتی نیز با وجود وزش باد و هوای نامساعد و گرد و خاک در محافل عمومی طبق جدول زمانبندی شده به ایراد سخنرانی و تشریح برنامه های خود برای مردم می پردازند.
با نزدیکتر شدن به پایان مهلت قانونی تبلیغات نامزدها شور انتخاباتی برای جذب آرای بیشتر مردم از سوی نامزدها و هوادارانشان به اوج خود رسیده بگونه ای که روز گذشته نیز حتی گرد و خاک با کاهش دید افقی به میزان ۵۰۰ متر نیز مانع از تعطیلی ستادهای انتخاباتی و یا تجمع طرفداران نامزدها در قصرشیرین نشد.
تبلیغات نامزدهای انتخاباتی ۲۴ ساعت مانده به روز رای گیری پایان می یابد.
رئیس اداره هواشناسی قصرشیرین گفت: تندباد با سرعت ۸۰ کیلومتر که از نخستین ساعت بامداد روز جاری شهرستان مرزی قصرشیرین را در نوردید کماکان نیز ادامه دارد.
حیدر چوپانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: طبق آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی پیش بینی می شود این سامانه ناپایدار جوی تا اواخر وقت چهارشنبه در جو منطقه حاکم باشد.
وی افزود: پیش بینی می شود وزش باد با نوسان سرعت کم و زیاد تا اواخر وقت روز جاری در شهرستان مرزی قصرشیرین ادامه داشته باشد.
وی بیان کرد: همچنین با ورود این سامانه به جو منطقه دید افقی در قصرشیرین در صبح روز جاری (دوشنبه) به هشت هزار متر کاهش یافته است.
اینک مرزداران غیور قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب همه جانبه اعلام می کنند که با وجود وزش باد و گرد و خاک و در بدترین شرایط هم نسبت به سرنوشت کشورشان بی تفاوت نیستند و همچنان در عرصه حضوری فعال دارند تا به همه بدخواهان نظام و انقلاب ثابت کنند که تا پای جان حافظ استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی و ولایت فقیه هستند و از آرمان ها و اصول خود هرگز دست نمی کشند.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور هفتم اسفند ماه امسال در ۱۹۰ شعبه اخذ رای با مشارکت بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی و انتظامی در مرکز حوزه انتخابیه قصرشیرین برگزار می شود.
از مجموع شعب پیش بینی شده اخذ رای در این حوزه انتخابیه ۳۶ شعبه مربوط به شهرستان قصرشیرین است که بیش از ۷۰۰ نفر از عوامل برگزاری انتخابات کار رای گیری از مردم را بر عهده دارند.
قصرشیرین مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای سرپل ذهاب و گیلانغرب است که از بین ۱۳ نامزد نمایندگی مجلس در این حوزه انتخابیه تنها یک نفر بعنوان نماینده به خانه ملت راه می یابد.
در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری در شهرستان های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب از مجموع جمعیت حدود ۲۲۰ هزار نفری این شهرستان ها ۱۲۵ هزار نفر واجد شرایط رای هستند.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • تبلیغات
  • نامزدها
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست