اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / تمسک به حبل الله شاه کلید ایجاد وحدت در جامعه است
82385238-71323079.jpg

تمسک به حبل الله شاه کلید ایجاد وحدت در جامعه است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا ملا عبدالله غفوری در خطبه های نماز جمعه این هفته روانسر، ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی افزود: قرآن کریم وسیله نجات بشریت و به عنوان حبل الله مایه برکت و عظمت امت های اسلامی می باشد.
وی تصریح کرد: قرآن کریم و پیامبر گرامی اسلام (ص) همواره بر اتحاد بین مسلمانان تاکید داشته و وحدت، عامل اقتدار امت اسلام در مقابل توطئه های دشمنان و استعمارگران است.
امام جمعه روانسر اظهار داشت: آیت الله هاشمی رفسنجانی شخصیتی تاثیرگذار در ایران اسلامی و جهان اسلام بود که خدمات و دلسوزی های ایشان برای نظام ستودنی است.
ماموستا غفوری ادامه داد: پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب و حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع و تدفین این عالم مجاهد نشان دهنده ایثار و از خودگذشتگی ایشان برای نظام و انقلاب بود.
وی با اشاره به سالروز تشکیل شوراهای آموزش پرورش اضافه کرد: آموزش و پرورش مهمترین رکن توسعه در پیشرفت جوامع است و شورای آموزش و پرورش تصمیم ساز مقوله تعلیم و تربیت شهرستان است که باید نسبت به پیگیری وعملیاتی کردن مصوبات خود اهتمام جدی داشته باشد.
خطیب جمعه جمعه روانسر با انتقاد از هجوم متکدیان به این شهرستان تاکید کرد: حضور متکدیان در نقاط مختلف شهرستان جلوه زشتی دارد که باید نسبت به جمع‌آوری و ساماندهی آنان اقدام شود.
ماموستا ملا عبدالله غفوری با اشاره به آیه ۲۵ سوره حدید گفت: انبیا و پیامبران الهی با دلایلی روشن و محکم مبعوث شده اند و کتاب های آسمانی نیز نازل گشته اند تا مسیر توحید و هدایت مردم مشخص باشد و مردم به اجرای عدالت و احقاق بپردازند و دین خدا را یاری کنند.
شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
۸۰۶۶/۷۴۵۵ خبرنگار: یوسف فتاحی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • هفته وحدت
  • امام جمعه روانسر

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست