اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / تلاش همه نامزدهای انتخاباتی باید بر مشارکت حداکثری مردم معطوف شود
81964741-70523682.jpg

تلاش همه نامزدهای انتخاباتی باید بر مشارکت حداکثری مردم معطوف شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

حجت الاسلام مجید صفدری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به در پیش بودن انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: در حوزه انتخابیه قصرشیرین نیز وجود نامزدهای مختلف با افکار و سلیقه های متفاوت نقش بسیار مهمی در تشویق و ترغیب مردم برای خلق حماسه در پای صندوق های رای دارند.
وی با تاکید بر اینکه فضای انتخاباتی باید سالم باشد و نباید به عرصه ای برای دشمنی و تفرقه تبدیل شود اظهارداشت: نامزدهای انتخاباتی باید از هرگونه تخریب یکدیگر پرهیز کنند تا کارها در راستای توسعه و تقویت بیش از پیش نظام اسلامی پیش برود.
وی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی یک نظام مردم سالار دینی و مبتنی بر رای و حضور مردم است بیان کرد: نیاز است مردم با حضورشان در انتخابات هفتم اسفند ماه علاوه بر اعلام وفاداری خود به این نظام اسلامی حماسه ای جاوید در تاریخ پرافتخار انقلاب خلق کنند.
امام جمعه سرپل ذهاب اضافه کرد: حضور مردم و مشارکت گسترده آنها در انتخابات نشان از تقویت و حاکمیت مردم سالاری در نظام است و مردم هم با این هدف و دیدگاه که در سرنوشت خود تاثیرگذار هستند بطور یقین بازهم حماسه حضورشان را به دنیا ثابت خواهند کرد.
حجت الاسلام صفدری گفت: پشتوانه و حمایت های مردمی و حضور در انتخابات هرچه قدر با شکوهتر باشد به همان اندازه نیز دشمن در رسیدن به اهداف شوم خود با شکست مواجه خواهد شد.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور هفتم اسفند ماه امسال در۱۹۰ شعبه اخذ رای با مشارکت بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی و انتظامی در مرکز حوزه انتخابیه قصرشیرین برگزار می شود.
از مجموع شعب پیش بینی شده اخذ رای در این حوزه انتخابیه ۳۶ شعبه مربوط به شهرستان قصرشیرین است که بیش از ۷۰۰ نفر از عوامل برگزاری انتخابات کار رای گیری از مردم را بر عهده دارند.
قصرشیرین مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای سرپل ذهاب و گیلانغرب است که از این حوزه انتخابیه یک نفر بعنوان نماینده به خانه ملت راه می یابد.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات
  • حماسه حضور
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست