اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / تلاش نامزدهای انتخابات استان کرمانشاه در آخرین ساعات تبلیغات برای جلب آراء مردم
81978157-70547508.jpg

تلاش نامزدهای انتخابات استان کرمانشاه در آخرین ساعات تبلیغات برای جلب آراء مردم

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، با نزدیک شدن به پایان مهلت دو هفته ای تبلیغات نامزدهای خبرگان و یک هفته ای مجلس شورای اسلامی ستادهای تبلیغاتی نامزدها روز چهارشنبه و امشب بیشتر از روزهای گذشته شاهد رفت و آمد افراد مختلف اعم از مردم طرفداران آن ها بود.
در این میان نامزدهای انتخاباتی نیز بیکار ننشستند و با حضور در ستادهای خود بخصوص در محلات پرتردد آخرین برنامه های خود را برای مردم تشریح کردند تا بتوانند شانس موفقیتشان را در انتخابات افزایش دهند.
پذیرایی از مردم با شربت و شیرینی، پخش پوستر و تراکت و … از جمله آخرین تلاش های طرفداران نامزدها برای پیروزی نامزد مورد نظر خود در انتخابات پیش رو بود.
نکته جالب توجه حضور طرفداران نامزدها در خیابان ها و معابر عمومی بود که سعی داشتند پوستر و یا کارت های تبلیغی نامزدهای مورد علاقه خود را بین مردم و خودروهای عبوری توزیع کنند.
هر ستادی که نامزدهای انتخاباتی بخصوص نامزدهای مطرح و شناخته شده در آن حضور داشتند غالبا مملو از جمعیت بود، جمعیتی که حتی در پاره ای از اوقات از پیاده روها به داخل خیابان ها نیز کشیده می شد.
اوج فعالیت های نامزدها در عصر امروز در نقاط شلوغ و پرتردد کرمانشاه نظیر ۲۲ بهمن و نوبهار، سی متری دوم، سه راه ۲۲ بهمن به طرف میدان آزادی، خیابان مدرس به سمت میدان آیت الله کاشانی، مسکن و … به چشم می خورد.
خیابان های اصلی و در و دیوار شهر کرمانشاه مملو از پوسترهای تبلیغاتی نامزدهایی است که هرکدام آن ها شعارهای خاصی را برای جلب بیشتر آراء مردم درج کرده اند، نامزدهایی هم که مورد حمایت اشخاص مطرح و بخصوص ورزشکاران شناخته شده قرار گرفته اند سعی کرده اند که آن را برجسته کنند.
‘ نشسته ام تا شما بایستید’، ‘رفاه اجتماعی، امنیت ملی و پیشرفت فرهنگی’، ‘فقط امیدم به خداست و تکیه بر مردم – خدمتگزار مردم’، ‘افتخار می کنم کرمانشاهی هستم’ و ‘ما برای آنکه ایران خانه خوبان شود رنج دوران برده ایم، ما برای آنکه ایران گوهری تابان شود خون دل ها خورده ایم’ از جمله شعارهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری برای جلب آراء مردمی است.
خبرهای رسیده از شهرستان های استان نیز حاکی از آخرین تکاپو و تلاش های نامزدهای مجلس برای جلب نظر مردم در حوزه های انتخابیه خود می باشد.
طبق قانون انتخابات، نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی تا ساعت هشت صبح فردا ( پنجشنبه ۶ اسفند) ۲۴ ساعت مانده به آغاز انتخابات فرصت تبلیغ کردن دارند.
برای مجلس شورای اسلامی ۱۰۱ نامزد تائید صلاحیت شدند که با انصراف چهار نفر در حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب و سه نفر در حوزه انتخابیه کرمانشاه ۹۴ نامزد برای کسب هشت کرسی مجلس دهم با یکدیگر رقابت می کنند.
برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری نیز چهار نامزد برای کسب دو کرسی خبرگان پنجم با یکدیگر رقابت می کنند.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه هفتم اسفند در کرمانشاه و همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
مسعود اسماعیلی خبرنگار ایرنا
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • استان کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست