اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / تشدید نظارت بر بازار و برخورد با اخلال گران اقتصادی در قصرشیرین
82547572-71646206.jpg

تشدید نظارت بر بازار و برخورد با اخلال گران اقتصادی در قصرشیرین

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

مهدی اژدری روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، هدف از این اقدام را همسو با اجرای طرح تنظیم بازار و برخورد جدی با اخلاگران اقتصادی ذکر کرد و افزود: در ایام ماه مبارک رمضان، با همکاری دیگر دستگاه های اجرایی ذیربط در ۲ نوبت صبح و عصر، بر روند توزیع کالا در بین مردم نظارت می شود.
وی بیان کرد: نسبت به ذخیره سازی اقلام اساسی و کالاهای پرمصرف مردم مانند گوشت مرغ و گوشت قرمز منجمد، شکر و برنج با قیمت مصوب اقدام شد و به مرور در حال توزیع است.
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت قصرشیرین گفت: در راستای تامین اقلام و کالاهای اساسی مردم در ماه مبارک رمضان ، هیچ مشکلی وجود ندارد.
اژدری، قیمت هر کیلوگرم حلیم را ۶۰، آش ۷۰ ریال و هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک با هرگونه مواد تزیینی افزودنی مانند نارگیل و پسته را ۹۵ هزار ریال ذکرکرد و گفت: این اقلام بدون هیچ گونه افزایش قیمت نسبت به پارسال از سوی کمیسیون نظارت و کمیته نرخ گذاری شهرستان، قیمت گذاری شده است.
وی بیان کرد: شهروندان می توانند هرگونه تخلف اقتصادی را از طریق تماس با شماره تلفن گویای ۱۲۴ سازمان صنعت ، معدن و تجارت اطلاع دهند تا در کمترین زمان رسیدگی شود.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت و ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق دارد که در امتداد این مرزها ۲ مرز رسمی خسروی و پرویزخان فعال است.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶ خبرنگار:نازنین باباخانی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اقتصاد
  • رمضان
  • طرح نظارتي
  • قصرشيرين

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست