اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / تخلف حاد و نگران کننده ای در جریان انتخابات پیش نیامد
81981748-70554270.jpg

تخلف حاد و نگران کننده ای در جریان انتخابات پیش نیامد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

مجتبی ملکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تمامی فعالیت های نامزدها و هواداران آن ها در جریان برگزاری انتخابات رصد شد که خوشبختانه مورد نگران کننده ای که به سلامت انتخابات خدشه ای وارد کند مشاهده و گزارش نشد.
وی یادآور شد: البته مواردی از تخلف نیز داشتیم و پرونده هایی نیز تشکیل شد منتها به گونه ای نبود که انتخابات را از مسیر اصلی خود خارج کند و می توان گفت این دوره نسبت به دوره های گذشته وضع بهتری شاهد بودیم.
ملکی افزود: در سطح دادگاه ها، دادسراها و دادگاه های تجدید نظر شعب ویژه جرائم انتخاباتی از مدت ها پیش تشکیل شده و ۳۲ نفر از قضات نیز آماده رسیدگی به جرائم بودند.
دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه یادآور شد: خوشبختانه اکثر نامزدهای انتخاباتی در طول برگزاری تبلیغات به قانون انتخابات پایبند بودند و در همان چارچوبی که مشخص شده بود به فعالیت های تبلیغاتی پرداختند.
وی در پایان گفت: دستگاه قضایی حفظ امنیت و سلامت انتخابات را در دستور کار جدی خود قرار داده بود و رئیس کل دادگستری استان نیز روی این موضوع تاکید ویژه داشت.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز گذشته از ساعت هشت صبح تا ۲۲ در یک هزار و ۵۱۴ شعبه اخذ رای در سراسر استان برگزار شد.
از استان کرمانشاه هشت نفر روانه مجلس شورای اسلامی و دو نفر هم روانه مجلس خبرگان رهبری می شوند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • دادستان کرمانشاه
  • مجتبی ملکی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست