اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / تبعیت از جایگاه مطلقه ولایت فقیه رمز ثبات و بقای نظام اسلامی است
82394473-71341215.jpg

تبعیت از جایگاه مطلقه ولایت فقیه رمز ثبات و بقای نظام اسلامی است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام ابوالقاسم علیزاده پیش از خطبه های نمازجمعه قصرشیرین، ایجاد تفرقه و شکاف بین مردم و مسوولان را از جمله توطئه های دشمنان در ضربه زدن به انقلاب اسلامی دانست و گفت: تنها راه مبارزه و ایستادگی با این توطئه دشمنان، حفظ وحدت و انسجام ملی است.
وی اظهار کرد: اقشار مختلف مردم با حضور حماسی در آیین تشییع و تدفین پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی، جلوه ای باشکوه از وحدت و انسجام ملی را به نمایش گذاشتند.
وی بیان کرد: تمام هدف دشمنان ضربه زدن به هویت و فرهنگ اصیل اسلامی است و باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی در برابر این دسیسه دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی مقاومت و ایستادگی کرد.
وی گفت: سربلندی و عزت ایران اسلامی در گرو حفظ وحدت و انسجام ملی است و در سایه عمل به آیه های نورانی قرآن کریم که همواره بر تبعیت از ولایت فقیه تاکید شده است، می توان به سعادت دنیوی و اخروی دست یافت.
معاون سیاسی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور اضافه کرد: در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل نامگذاری شده است، باید از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود برای تحقق منویات رهبری در این بخش به شکل مطلوب استفاده کرد.
حجت الاسلام علیزاده گفت: فقر مدیریت و جناح بندی های سیاسی باعث شده است تا ارائه خدمت به مردم با مشکل مواجه شود.
وی ادامه داد: اقتصاد مقاومتی با حمایت رهبر معظم انقلاب اسلامی برای دستیابی به توسعه و پیشرفت است و لازمه تحقق این اصل مهم اهتمام بیشتر دولتمردان است.
وی اضافه کرد که اصلاح مدیریت، بهره گیری بهینه از ظرفیت های موجود و وحدت و انسجام مردم و مسوولان از جمله عوامل موثر در تحقق شعار امسال رهبری با عنوان اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل است.
این مقام مسوول با اشاره به ولایت پذیری مردم قصرشیرین در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی، گفت: مردم قصرشیرین در عرصه های مختلف انقلاب، ولایت مداری و ولایت پذیری خود را به اثبات رساندند.
حجت الاسلام علیزاده افزود: مردم قصرشیرین در جریان هشت سال جنگ تحمیلی متحمل زحمت و خسارت های فراوانی شده اند و ارائه خدمت بی منت به مردم این منطقه مرزی از جمله وظیفه دولتمردان است.
وی اظهار کرد: قصرشیرین نمادی از عزت، افتخار و سربلندی ایران اسلامی است و مردم این شهرستان مرزی علاوه بر حفظ وحدت و انسجام در هشت سال دفاع مقدس با ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن متجاوز بعثی، با گذشت، ایثار و جانفشانی از حاکمیت نظام اسلامی دفاع کردند.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه با بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت، ۱۸۶ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.
۷۰۷۹/۳۰۳۳ خبرنگار:فرزیین مدرسی **انتشاردهنده:فرزاد نویدی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • تبعيت
  • ولايت فقيه
  • قصرشيرين

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست