اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / بیش از۶ میلیارد ریال کالای احتکار شده درصحنه کشف شد
n83320181-73037780.jpg

بیش از۶ میلیارد ریال کالای احتکار شده درصحنه کشف شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «منوچهر امان اللهی» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس از وجود یک انبار محل احتکار کالاهای اساسی در صحنه، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران انتظامی صحنه با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی موفق به شناسایی انبار محل احتکار کالا در یکی از نقاط شهر شدند.
سردار امان اللهی تصریح کرد: پس از هماهنگی های لازم با دستگاه قضائی و همراهی نمایندگان سازمان صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی، ماموران در محل حاضر شده و نسبت به بازرسی از انبار مورد نظر اقدام کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: در این بازرسی، ۱۰۷ تن سویا، ۵۰ تن نخود و ۱۰ تن برنج احتکار شده که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال می رسید، کشف شد.
وی همچنین با اشاره به پلمب این انبار، از دستگیری صاحب آن و معرفی به دستگاه قضایی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.
سردار امان اللهی در پایان گفت: برخورد با پدیده قاچاق و احتکار کالا و مبارزه با قاچاقچیان و محتکران جزو مهمترین اولویت های پلیس کرمانشاه است که با جدیت دنبال می شود.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

اقتصاد

احتكار كالا

فرمانده انتظامي استان كرمانشاه

سردار منوچهر امان اللهي

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست