اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / بیش از۱۲۰ میلیارد ریال اعتباربرای مسکن مددجویان هزینه شد
n83293892-72991702.jpg

بیش از۱۲۰ میلیارد ریال اعتباربرای مسکن مددجویان هزینه شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، روابط عمومی کمیته امداد استان کرمانشاه روز شنبه به نقل از حسین خدرویسی اظهار داشت: با اعتبار درنظرگرفته شده، ۲ هزار و ۱۶۱ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد احداث و تعمیر شده است.
وی ادامه داد: از این تعداد، یک هزار و ۷۰۰ واحد مورد تعمیر و بازسازی قرار گرفته و ۳۵۳ واحد نیز در سطح شهر و روستا احداث شده است.
خدرویسی تصریح کرد: یکی دیگر از اقدام های انجام شده، انجام حصارکشی، لوله کشی و احداث سرویس های بهداشتی برای بیش از ۸۰ واحد مسکونی بوده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه، میزان اعتبار هزینه شده برای اقدام های جانبی صورت گرفته را نیز یک میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال عنوان کرد.
وی با بیان اینکه کمک های عمرانی این نهاد در قالب تسهیلات بلاعوض و وام های قرض الحسنه در اختیار خانوارهای تحت حمایت قرار می گیرد، عنوان کرد: صاحب خانه شدن تمامی مددجویان مستاجر و فاقد منزل مسکونی از برنامه های این نهاد حمایتی است.
در استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت، ۶۸ هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۲۰۰ هزار نفر از حمایت ها و خدمات معیشتی، فرهنگی، مسکن و درمانی کمیته امداد بهره مند هستند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

اجتماعي

كميته امداد كرمانشاه

حسين خدرويسي

مسكن مددجويي

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست