اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / بیش از ۳۳ کیلوگرم مواد مخدر در قصرشیرین کشف و ضبط شد
82283477-71123666.jpg

بیش از ۳۳ کیلوگرم مواد مخدر در قصرشیرین کشف و ضبط شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، نعمت الله نازپرورده روز پنجشنبه در جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدرقصرشیرین افزود: در این رابطه ۱۳۳ تن دستگیر و ۲ خودرو هم توقیف شد.
وی اظهارکرد: با توجه به اهمیت پیگیری، پیشگیری و برخورد در زمینه اعتیاد به مواد مخدر، مسوولان باید نشست های شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر را با جدیت خاصی پیگیری کنند.
وی گفت: خطر اعتیاد هر خانواده ای را تهدید می کند و از این رو مسوولیت پذیری در امر اطلاع رسانی در راستای خطرهای این بلای خانمان سوز برای خانواده ها بسیار مهم و ضروری است.
معاون فرماندار قصرشیرین با بیان اینکه پیشگیری همواره بهتر از درمان است و آسیب ها را کاهش می دهد، اضافه کرد: برگزاری کلاس های آموزشی از سوی اداره بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان نیز برای تحقق این مهم ضروری است.
نازپرورده گفت: استفاده از انرژی و نشاط جوانی در قالب ورزش های فردی و گروهی می تواند جوانان را از بیکاری و بطالت به سمت پرورش قوای جسمی و ذهنی سوق دهد و از این رو اداره ورزش و جوانان، ورزش محله ها را فعال و به طور مستمر ادامه دهد.
شهرستان مرزی قصرشیرین با بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه و برخورداری از ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق، دارای دو بخش مرکزی و سومار است که در امتداد این مرز، ۲ معبر رسمی پرویزخان و خسروی قرار دارد که مبادلات اقتصادی، تجاری و صادرات کالا به اقلیم کردستان و حکومت مرکزی عراق از این ۲ مرز انجام می شود.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶ خبرنگار: نازنین باباخانی ** انتشار دهنده: علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • مواد مخدر
  • جلسه هماهنگي
  • قصرشيرين

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست