اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / بیش از ۲ هزار پایگاه کمک های مردم را در روز جشن نیکوکاری جمع آوری می کنند
81981756-70554397.jpg

بیش از ۲ هزار پایگاه کمک های مردم را در روز جشن نیکوکاری جمع آوری می کنند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش روز شنبه ایرنا و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه، حسین خدرویسی روز شنبه اظهار کرد: بیست و ششمین دوره جشن نیکوکاری امسال با شعار ‘بهار همدلی، شکوه مهربانی و جشن نیکوکاری’ برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه جشن نیکوکاری امسال در روزهای ۱۲ تا ۱۴ اسفند ماه برگزار می شود گفت: در روز ۱۲ اسفند ۸۳۰ مدرسه در استان کرمانشاه به عنوان پایگاه جمع آوری کمک های مردمی کمک های دانش آموزان را جمع آوری خواهند کرد.
خدرویسی یادآور شد: به جز این تعداد مدرسه، ۳۰۰ مسجد، ۱۵۶ ناحیه مقاومت بسیج، ۲۰۵ اداره، سازمان و ارگان دولتی و غیردولتی، ۲۹ مرکز نیکوکاری، بیش از ۲۰۰ دهستان و روستا، ۱۶۰ کارخانه و گروه صنفی و ۱۴۳ پایگاه و ایستگاه مستقل امداد تعبیه شده در معابر، میادین و سطح شهرستانها و ۳۵ پایگاه سیار برای جمع آوری کمک های مردمی استان کرمانشاه در نظر گرفته شده است.
مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه با یادآوری اینکه در روز ۱۳ اسفند پایگاه ها و ایستگاه های جمع آوری کمک در ادارات، مساجد، کارخانجات، معابر، میادین، مزار شهدا و… فعالیت می کنند، تصریح کرد: همچنین در روز ۱۴ اسفند که مصادف با اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه است پایگاه های کمیته امداد در مصلاهای نماز جمعه به کار جمع آوری کمک ها و هدایای مردمی مشغول می شوند.
وی به درآمد ۱۰ میلیارد ریالی جشن نیکوکاری استان کرمانشاه در سال گذشته نیز اشاره و خاطرنشان کرد: از این میزان کمک جمع آوری شده بیش از چهار میلیون ریال نقد و مابقی غیرنقدی بوده است.
خدرویسی در پایان و با تاکید بر اینکه درآمد جشن نیکوکاری تنها در سه سرفصل مناطق محروم، امور فرهنگی و اجاره مسکن برای خانوارهای مددجو هزینه خواهد شد، اظهار کرد: کمک های مردمی جمع آوری شده در جشن نیکوکاری در اسرع وقت در میان خانوارهای نیازمند توزیع می شود.
بیش از ۱۵۰ هزار نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان کرمانشاه زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه
  • حسین خدرویسی
  • جشن نیکوکاری

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست