اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / بیش از ۱۵هزار برنامه برای گرامیداشت دهه فجر امسال پیش بینی شده است
82363596-71280943.jpg

بیش از ۱۵هزار برنامه برای گرامیداشت دهه فجر امسال پیش بینی شده است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

عباس سروری روز سه شنبه در اولین جلسه ستاد برگزاری دهه فجر در سرسرای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه افزود: برنامه های ویژه این ایام مبارک در شهرستان ها، بخش ها، محلات ها، روستاها و همه مراکز فرهنگی و هنری، مساجد و بقعه های متبرکه پیش بینی شده که نسبت به سال گذشته هم از جهت کیفی، هم محتوایی و مردم محوری متفاوت است.
وی اظهار کرد: ستاد دهه فجر برنامه های این ایام را در قالب ۲۴ کمیته تخصصی با هماهنگی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و با مسوولیت دستگاه ها، سازمان ها، نهادها و ارگان های اداری مختلف در سطح استان برنامه ریزی کرده است.
به گفته سروری، تفاوتی که راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال با سال های گذشته دارد، این است که روز ۲۲ بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی متصل به نماز باشکوه جمعه است که این یک فرصت و غنمیت برای باشکوه تر کردن انقلاب اسلامی زیرا که دنیا شاهد یک راهپیمایی باشکوه هستند و هم مصلای نماز جمعه کرمانشاه عظمت خودش را به نمایش می گذارد.
وی انقلاب اسلامی را متعلق به امام راحل (ره)، شهدا، جانبازان، رزمندگان و خانواده های آنها دانست و بیان داشت: در سالروز انقلاب اسلامی همه باید مهیا و بسیج شوند تا برنامه های ویژه این ایام را در همه فضای های فرهنگی، هنری، ورزشی، کانون ها، محلات، مساجد و بقعه های متبرکه در قالب جشن های باشکوه و مختلف برگزار کنند.
رییس ستاد برگزاری دهه فجر کرمانشاه گفت: در نظر داریم ایام الله دهه فجر امسال برای همه بخصوص نوجوانان و جوانان به یادگار بماند و امید است که مردم خودشان به طور ویژه در همه برنامه ها که برای سنین مختلف طرح ریزی شده حضور پررنگ و باشکوه داشته باشند.
سروری به سالروز ورود حضرت امام (ره) به میهن اسلامی اشاره کرد و گفت: امسال در ۱۲ بهمن برنامه گلباران مزار شهدا با حضور مسوولان و اعضای شورای اداری استان و خانواده شهدا به منظور تجدید میثاق با شهدا و امام راحل برگزار می شود.
وی گفت: در شب پیروزی انقلاب اسلامی نیز بانگ الله اکبر و نورافشانی در سطح شهر کرمانشاه اجرا می شود.
۳۲۰۹/۸۰۶۶٫خبرنگار:عبادالله آذرگون ** انتشاردهنده:علی مولوی


  • فرهنگي
  • دهه فجر
  • ستاد برگزاري دهه فجر
  • سازمان تبليغات اسلامي

Contact Editor-in-chief: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست