اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / بيش از سه هزار كلاس درس استان كرمانشاه هوشمند سازي شده است
82058953-70694770.jpg

بيش از سه هزار كلاس درس استان كرمانشاه هوشمند سازي شده است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ايرنا، سيد مجتبي موسوي روز دوشنبه در مراسم تجليل از معلمان نمونه بخش باينگان از توابع شهرستان پاوه، افزود: خيرين مدرسه ساز بيش از ۴۵۰ ميليارد ريال سال گذشته در زمينه مدرسه سازي و توسعه و تجهيز مدارس كمك كردند و كمك هاي مردم خير نيز به آموزش و پرورش بيش از ۵۰ ميليارد ريال بوده است.
وي در ادامه اظهار كرد: استان كرمانشاه با تلاش آموزشياران نهضت سواد آموزي و تدابير مسوولان موفق شده از لحاظ آمار باسوادي از رتبه ۲۸ كشور به رتبه هشتم ارتقا پيدا كند.
موسوي، افزايش پژوهش سراهاي دانش آموزي از يك مورد به ۱۲ پژوهش سرا و تعداد دارالقرآن ها از سه مورد به ۱۸ دارالقران را از ديگر موفقيت هاي آموزش و پرورش استان كرمانشاه اعلام كرد.
مدير مشاركتهاي مردمي اداره كل آموزش و پرورش كرمانشاه، به موفقيت هاي علمي استان هم اشاره اي كرد و گفت: ما در زمينه امتحانات نهايي وضعيت خوبي در كشور نداشتيم كه سال گذشته با تلاش و برنامه ريزي توانستيم كه سه پله جايگاه استان را در سطح كشور ارتقا دهيم.
رئيس اداره آموزش و پرورش باينگان نيز گفت: در اين مراسم از معلمان بازنشسته و پيشكسوت سال هاي دور باينگان، معلمان شاغل و كساني كه امروز مسئول بخش هاي مختلف جامعه هستند دعوت شده است.
حبيب الله مستوفي افزود: رؤساي دوره هاي مختلف آموزش و پروش باينگان دعوت شده اند تا در كنار بازنشستگان خاطرات شيرين دوران معلمي خود را براي دانش آموزان بيان كنند.
در پايان اين مراسم از ۱۲ معلم نمونه آموزش و پرورش باينگان و بازنشستگان و پيشكسوتان فرهنگي اين بخش با اهداي لوح و هدايايي قدرداني شد.
بخش باينگان با بيش از ۱۰ هزار نفر جمعيت در ۱۱۸ كيلومتري شمال غرب شهر كرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • فرهنگي
  • ائين تكريم معلمان
  • بخش باينگان

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست