اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / بودجه ورزش کرمانشاه در سال آینده ۷۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش می یابد
81962982-70520750.jpg

بودجه ورزش کرمانشاه در سال آینده ۷۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش می یابد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش روز یکشنبه ایرنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه، صابر رحیمی نتایج سفر دکتر مناف هاشمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان به استان کرمانشاه را بسیار خوب و مثبت ارزیابی کرد.
وی افزود: در این سفر علاوه بر افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه، این فرصت به استان کرمانشاه داده شد تا عملکرد ۲ ساله خود را در حضور معاون وزیر تشریح کند.
رحیمی با اشاره به ارائه این گزارش در ۱۰۰ صفحه به معاون وزیر ورزش و جوانان و تشریح آن در نشستی ۳ ساعته اظهار کرد: این گزارش مشتمل بر اقدامات استان در زمینه های مختلف از جمله ماده ۸۸، ماده ۵۳ قانون الحاقی بودجه، ماده ۲۷، ماده ۶ و سایر احکام و قوانین بودجه ای بود.
معاون اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه یادآور شد: در این سفر آخرین وضعیت پروژه های عمرانی و همچنین وضعیت بودجه ای ورزش استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وی افزود: خوشبختانه دکتر هاشمی در این سفر پس از مشاهده روند پیشرفت استان و برنامه های در دست اقدام قول داد بودجه ورزش و جوانان استان کرمانشاه در سال آینده بین ۷۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش یابد.
رحیمی همچنین به بازدید معاون وزیر ورزش و جوانان از دهکده المپیک کرمانشاه و هیات پزشکی ورزشی استان نیز اشاره کرد و گفت: در این سفر مقرر شد طرح توسعه فضای فیزیکی هیأت پزشکی ورزشی کرمانشاه سال آینده اجرایی شود.
رحیمی دیدار معاون توسعه و پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان با استاندار کرمانشاه را نیز خوب و مثبت ارزیابی کرد و گفت: در این دیدار دکتر هاشمی با اشاره به بی نظیر بودن پروژه های در حال احداث در دهکده المپیک کرمانشاه قول مساعد داد با حمایت استان و تزریق منابع مالی کافی، این پروژه ها در آینده ای نزدیک به بهره برداری برسند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • معاون اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه
  • وزارت ورزش و جوانان
  • بودجه ورزش کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست