اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / بهره برداری از ۲۲ طرح عمرانی در گیلانغرب و سرپل ذهاب
n82648717-71838550.jpg

بهره برداری از ۲۲ طرح عمرانی در گیلانغرب و سرپل ذهاب

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، برای اجرا و تکمیل این طرح ها در مجموع بیش از ۳۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

**بهره برداری از ۲۰ طرح عمرانی، رفاهی و کشاورزی در گیلانغرب
با حضور سرپرست فرمانداری و شماری از مسئولان دستگاه های اجرایی، از ۲۰ طرح عمرانی، رفاهی و کشاورزی در گیلانغرب بهره برداری شد.
فرهاد همتی در آیین افتتاح، این طرح ها را شامل اجرای سامانه آبیاری تحت فشار در روستای محمدی علیا، بهسازی و آسفالت معابر در روستاهای چشمه غلامی و کل کش، جدول گذاری و بهسازی معابر در روستاهای وارگه ، سوخور الهی ، سوخور کهزاد، سوخور مروتی، سوخور کرمی و واگذاری سه واحد مسکونی به مددجویان زیرپوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در دهستان های حیدریه و گواور از توابع گیلانغرب ذکر کرد.
وی احداث هفت طرح بوستان ورزشی و مجموعه بازی کودکان ، گازرسانی به واحدهای پرورش طیور در روستای بهراموندی و آسفالت خیابانها و معابر شهر سرمست را از دیگر طرح هایی عنوان کرد که در مجموع برای اجرا و تکمیل آن ها با اشغالزایی ۱۰ تن، هشت میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

**بهره برداری از ۲ طرح عمرانی و خدماتی در سرپل ذهاب
همزمان در ششمین روز از گرامیداشت هفته دولت بهره برداری از ۲ طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان سرپل ذهاب با سرمایه گذاری ۲۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار آغاز شد.
فرماندار سرپل ذهاب این طرح ها را شامل گازرسانی به ۱۰ روستای ترکویس ، قلعه گلینه ، کلاوه ، سراب قلعه شاهین ، تنگ اسماعیل ، داربلوط ، لواسانی ، دوازده امام ، کاهسرا و ریزه وند نجف از توابع بخش مرکزی سرپل ذهاب عنوان کرد.
اکبر سنجابی اظهار داشت: همسو با اجرای این طرح، عملیات نصب ۶۰۰ علمک و ۲۹ کیلومتر شبکه گذاری گاز صورت گرفته است و ۹۲۰ خانوار روستای بخش مرکزی سرپل ذهاب از نعمت گاز خانگی بهره مند شدند.
وی جدول گذاری شهرک زراعی قره بلاغ به طول ۲ هزار مترمربع و آسفالت روستای ترکویس به طول سه هزار مترمربع را از دیگر افتتاح شده در ششمین روز از گرامیداشت هفه دولت در سرپل ذهاب ذکر کرد که در مجموع برای اجرای آنها بیش از ۲۲ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
گیلانغرب و سرپل ذهاب در مجموع با بیش از ۱۶۰ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه واقع شده اند.
۷۰۷۹/۷۳۹۸/۷۳۹۹/۳۰۱۲خبرنگاران:سلطانمراد شهبازپور و سیروس صدیقی چگینی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

برچسب ها

اقتصاد

دولت۹۶

طرح هاي عمراني

گيلانغرب و سرپل ذهاب

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست