اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / بعثت کرمانشاه هنوز هم از مدعیان اصلی صعود به لیگ آزادگان است
82290134-71136375.jpg

بعثت کرمانشاه هنوز هم از مدعیان اصلی صعود به لیگ آزادگان است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

افشین حسنی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تیم بعثت با وجود بازیکنان و کادر فنی خوبی که در اختیار دارد مطمئنا جزو قدرتمندترین تیم های حاضر در لیگ دسته دوم محسوب می شود و تا اینجا نیز نشان داده از توان بالایی برخوردار است.
وی گروه اول رقابت های لیگ دسته دوم را یکی از سخت ترین گروه ها دانست و گفت: نزدیک بودن تیم ها باعث خواهد شد تا روز آخر تکلیف تیم های صعود کننده مشخص نباشد و به همین دلیل ما نیز با تمام توان برای صعود تلاش خواهیم کرد.
حسنی ادامه داد: خوشبختانه بازیکنان و کادر فنی تیم از روحیه و انگیزه بالایی برخوردارند و در ادامه رقابت ها با نتایج خوب خود دل هواداران را شاد می کنند.
مدیرعامل باشگاه بعثت همچنین درمورد بازی روز چهارشنبه مقابل تیم کیمیا فرآیند تهران گفت: این مسابقه برای هردو تیم از اهمیت زیادی برخوردار است و هردو تیم برای پیروزی پا به زمین مسابقه می گذارند.
وی گفت: تیم کیمیا فرایند هرچند در میانه های جدول قرار دارد اما از بازیکنان بسیار خوب و جنگنده ای برخوردار است و مطمئنا جدال سختی با این تیم خواهیم داشت.
حسنی ابراز امیدواری کرد تیم بعثت با پیروزی در این دیدار خانگی بتواند خود را به صدر جدول نزدیک و جزو سه تیم اول قرار گیرد.
وی در پایان از هواداران و پیشکسوتان فوتبال دعوت کرد تا با حضور در استادیوم محل برگزاری مسابقه از بعثت حمایت کنند.
دیدار تیم های بعثت کرمانشاه و کیمیا فرایند تهران در چارچوب هفته نهم رقابت های لیگ دسته دوم از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه روز چهارشنبه (۱۲ آبان) در ورزشگاه انقلاب کرمانشاه برگزار می شود.
در پایان هفته هشتم؛ بعثت کرمانشاه از هفت مسابقه صاحب ۱۲ امتیاز و در رده پنجم و کیمیا فرایند نیز از هشت مسابقه دارای ۱۰ امتیاز و در رده هشتم جدول رده بندی گروه اول قرار دارند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • بعثت كرمانشاه
  • افشين حسني
  • ليگ دسته دو فوتبال

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست