اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / بعثت کرمانشاه مقابل غدیرهشتگرد جشنواره گل به راه انداخت
81966761-70527411.jpg

بعثت کرمانشاه مقابل غدیرهشتگرد جشنواره گل به راه انداخت

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های بعثت کرمانشاه و یاران غدیر هشتگرد عصر امروز (سه شنبه) در ورزشگاه شریعتی کرج به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم بعثت موفق شد با برتری پرگل ۹ بر صفر سه امتیاز مسابقه را کسب کند.
در این مسابقه نادر احمدی دو گل، فرشاد باوندپور دو گل، عادل اسحاقی دو گل، ایوب سبحانی پور دو گل و رضا محمد حسینی یک گل برای بعثت به ثمر رساندند تا بعثت بهترین پیروزی این فصل لیگ دسته دو را کسب کرده باشد.
بعثت با این پیروزی ۲۸ امتیازی شد تا با یک پله صعود در مکان چهارم جدول رده بندی گروه اول قرار بگیرد و با توجه به تساوی تیم های نیروی زمینی تهران و اکسین البرز همچنان شانس صعود داشته باشد.
تیم بعثت در هفته هجدهم و پایانی مسابقات لیگ دسته دوم سه شنبه هفته آینده (چهارم اسفند) در خانه به مصاف برق نوین شیراز می رود و نیروی زمینی نیز در کاشان با تیم شهرداری که برای بقا می جنگد مسابقه خواهد داد.
در هفته پایانی تیم نیروی زمینی در صورت کسب یک تساوی نیز به دور دوم که با حضور ۱۲ تیم برتر گروه های چهارگانه برگزار می شود، راه می یابد و تیم بعثت برای صعود فقط باید منتظر حریف تهرانی خود باشد.
در پایان هفته هفدهم تیم های اکسین البرز، شهرداری بندرعباس، نیروی زمینی تهران و بعثت کرمانشاه به ترتیب با ۳۴، ۳۳، ۳۱ و ۲۸ امتیاز در رده های اول تا چهارم قرار گرفته اند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • فوتبال
  • بعثت کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست