اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / بعثت کرمانشاه به مصاف یاران غدیر هشتگرد می رود
81966314-70526582.jpg

بعثت کرمانشاه به مصاف یاران غدیر هشتگرد می رود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های بعثت کرمانشاه و یاران غدیر هشتگرد در حالی به مصاف یکدیگر می روند که دو تیم شرایط خوبی در جدول ندارند، از یک سو تیم غدیر هشتگرد از مدت ها پیش سقوطش به لیگ دسته سه حتمی شده و از سوی دیگر بعثت برخلاف آنچه که تصورش را می کرد از حداقل شانس برای صعود به مرحله دوم برخوردار است.
تیم بعثت که امسال به گفته مسئولینش یکی از شانس های مسلم صعود به لیگ آزادگان معرفی شد در حالی دو هفته به پایان مسابقات باقی مانده از حداقل شانس برای صعود به دور دوم برخوردار است به گونه ای که دیگر خود مسئولان باشگاه نیز به نظر می رسد امید چندانی برای صعود تیمشان ندارند.
بعثت کرمانشاه با دو باخت متوالی مقابل پرسپولیس گناوه و نیروی زمینی تهران عملا از کورس مدعیان جا ماند تا جایی که رده سوم را با رده پنجمی تعویض کرد تا امروز حسرت مسابقاتی را بخورد که به راحتی امتیاز از دست می داد.
تیم بعثت در پایان هفته شانزدهم با ۲۵ امتیاز در رده پنجم قرار دارد در حالی که تیم نیروی زمینی با ۳۰ امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داده و برای قطعی کردن صعودش تنها به یک پیروزی نیاز دارد.
تیم نیروی زمینی تهران در دو مسابقه پیش رو باید با تیم های اکسین البرز و شهرداری کاشان روبرو شود که این تیم ها در پایان هفته قبل به ترتیب در رده های اول و نهم قرار گرفته اند.
تیم های بعثت کرمانشاه و یاران غدیر هشتگرد از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه امروز در ورزشگاه شریعتی کرج به مصاف یکدیگر می روند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • فوتبال
  • بعثت کرمانشاه
  • لیگ دسته دوم

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست