اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / بعثت کرمانشاه به مصاف پرسپولیس گناوه می رود
81945950-70490317.jpg

بعثت کرمانشاه به مصاف پرسپولیس گناوه می رود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های بعثت و پرسپولیس هرکدام با انگیزه های متفاوتی مقابل یکدیگر قرار می گیرند، بعثت در اندیشه پیروزی و نزدیک شدن به دو تیم اول گروه است و پرسپولیس بندرگناوه نیز به دنبال صعود به رده های بالای جدول و فرار از منطقه خطر است.
با نزدیک شدن به هفته های پایانی مسابقات لیگ، حساسیت ها نیز بیشتر و کسب امتیاز سخت تر از قبل شده و هر بازی برای تیم های بالا و پایین جدول حکم فینال را دارد.
تیم بعثت که از ابتدای فصل جزو تیم های بالانشین جدول بود به خوبی می داند کوچکترین غفلت می تواند جایگاه سومی را به نیروی زمینی نزدیک ترین تعقیب کننده خود که تنها یک امتیاز با این تیم تفاوت دارد واگذار کند و همین کار را برای هفته های پایانی سخت می کند.
پیروزی امروز بعثت مقابل پرسپولیس گناوه جایگاه این تیم را در رده سوم تثبیت و حتی ممکن است باعث نزدیک شدن به تیم اول شود اما عکس این قضیه نیز در صورتی که نیروی زمینی مقابل حریف پیروز شود می تواند باعث سقوط یک پله ای نماینده کرمانشاه شود.
در پایان هفته چهاردهم مسابقات تیم بعثت کرمانشاه با ۲۵ امتیاز در رده سوم قرار گرفته و چهار امتیاز با اکسین البرز تیم دوم و هشت امتیاز با تیم اول فاصله دارد.
دیدار تیم های بعثت کرمانشاه و پرسپولیس گناوه از ساعت ۱۴ امروز در بندر گناوه برگزار می شود.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست