اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / بسیجیان سنقر و کلیایی آمادگی دفاعی خود را در رزمایش الی بیت المقدس به نمایش گذاشتند
82294098-71144335.jpg

بسیجیان سنقر و کلیایی آمادگی دفاعی خود را در رزمایش الی بیت المقدس به نمایش گذاشتند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، یکی از یادگاران ۸ سال دفاع مقدس در مراسم صبحگاه و آغاز رزمایش الی بیت المقدس سنقر و کلیایی، بصیرت افزایی و دشمن شناسی را با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار داد.
سردار خلیل کیانی افزود: امروز دشمن با نقاب های مثبت نفوذ می کند و به دنبال تهی کردن جوانان و مردم از فرهنگ اصیل اسلامی است.
وی حضور در مساجد، جلسات بصیرت، پرهیز از ماهواره و دوری کردن از استفاده ناصحیح از تلگرام را در راستای ایجاد بصیرت افزایی ضروری دانست.
یادگار ۸ سال دفاع مقدس گفت: هنر امام (ره) بسیار ارزشمند بود که باعث شد جوانانی که در دوران ستمشاهی از پادگانها فرارمی کردند در دفاع مقدس این فرار به قرار تبدیل شد و امروز هم برگرفته از نهضت عاشورا و امام حسین(ع) جوانان، داوطلب مبارزه با دشمن در خارج از مرزها هستند.
سرهنگ صمد محمدی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سنقر و کلیایی هم با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری رزمایش، با بهره گیری از فرمایش های مقام معظم رهبری لزوم دشمن شناسی و هوشیاری در خصوص جلوگیری از نفوذ و توطئه های دشمن را تشریح کرد.
بمباران هوایی، عملیات هلی برن و ضد هلی برن، اغتشاشات و ضد اغتشاشات و دفاع از کوی و برزن از ماموریتهایی بود که در این رزمایش اجرا شد.
سنقرو کلیایی با ۹۲ هزار نفر جمعیت در فاصله ۸۶ کیلومتری شمال شرق کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۴۶/۸۰۶۶ خبرنگار:هادی رنجبر ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • داخلي
  • رزمايش الي بيت المقدس
  • سنقرو كليايي

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست