اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / برگزاری جشن اعیاد شعبانیه در تیپ انصارالرسول جوانرود
82070928-70717754.jpg

برگزاری جشن اعیاد شعبانیه در تیپ انصارالرسول جوانرود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا؛ فرمانده تیپ انصارالرسول (ص) جوانرود با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار گفت: پاسداران افتخار بزرگی دارند چرا که روز ولادت امام حسین (ع) به نام این عزیزان نامگذاری شده است.
سردار ناصر باباخانی امام حسین را الگوی همیشگی در دفاع از اسلام و انقلاب دانست و افزود: پاسداران با اقتدا به امام حسین (ع) در دفاع از ولایت و نظام جمهوری اسلامی همیشه آماده اند.
مسئول حوزه نمانیدگی ولی فقیه تیپ انصارالرسول (ص) جوانرود نیز با تشریح نامگذاری روز پاسدار گفت: امام راحل (ره) روز میلاد امام حسین را تصادفی روز پاسدار نامگذاری نکرده اند.
حجت الاسلام فرهاد شکری با بیان اینکه پاسدار جایگاه والایی در دفاع از اسلام و انقلاب دارد افزود: پاسدار وقتی که لباس سبز می پوشد در عمل می گوید عاشق شهادت هستم و کسی که عاشق شهادت نباشد باید در کار خود شک کند. وی سپاه پاسداران را بزرگ ترین سنگر دفاع از اسلام و انقلاب دانست و تصریح کرد: اگر سپاه نبود معلوم نبود که سرنوشت کشور اسلامیمان به چه صورت بود.
حجت الاسلام شکری خاطرنشان کرد: اقتدار سپاه برای کشور عزت آفرین است و بارها مشاهده کرده ایم که نیروهای مقتدر سپاه در برابر تهدیدات داخلی و خارجی توانسته اند برگ های زرینی در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ثبت کنند.
شهرستان جوانرود با ۷۴ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۵۳/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • فرهنگي
  • جشن روز پاسدار
  • شهرستان جوانرود
  • سردار باباخاني

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست