اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / برخی دستورالعمل ها و آیین نامه های قانون گزینش باید به روز شود
82328272-71212244.jpg

برخی دستورالعمل ها و آیین نامه های قانون گزینش باید به روز شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ روز پنجشنبه به نقل از غلامرضا شعبانی در اولین جلسه کارگروه منطقه چهار گزینش کشور، با توجه به بند (۳) سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در زمینه بهبود معیارها و روزآمدی روش های گزینش منابع انسانی به منظور جذب نیروی انسانی توانمند، متعهد و شایسته و پرهیز از تنگ نظری ها و نگرش های سلیقه ای و غیرحرفه ای بر لزوم بازنگری و تغییر برخی از مواد قانون گزینش تاکید کرد.
شعبانی در ادامه افزود: همچنانکه پزشکان برای همه بیماران خود یک نخسه واحد تجویز نمی کنند دست اندرکاران گزینش نیز باید با توجه به متقضیات زمانی، مکانی، ویژگی های خاص برخی دستگاه ها و مشاغل در قانون گزینش تغییراتی ایجاد کرده تا موجب جذب حداکثری را فراهم کنند.
وی گفت: با توجه به اینکه استان کرمانشاه دارای فرهنگ ها، اقوام و مذاهب مختلفی می باشد و از سوی دیگر بیشترین مرز زمینی را با کشور عراق دارا می باشد لذا می طلبد که در برخی از مواد، تبصره هایی برای این استان قائل باشیم.
جلسه کارگروه منطقه کشور با حضور مدیران هسته های گزینش استانداری های ایلام، خوزستان، لرستان، مرکزی و همدان در محل استانداری کرمانشاه برگزار شد که دبیری این کارگروه به عهده غلامرضا شعبانی رییس هسته گزینش استانداری کرمانشاه می باشد.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت در غرب ایران واقع شده است.
۳۲۰۹/۸۰۶۶ تنظیم کننده:عباداله آذرگون ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • هسته گزینش کشوری
  • قانون گزینش
  • استان کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست