اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / باید نگاه مدیران به مسایل فرهنگی موشکافانه و ریزبینانه باشد
82114244-70799417.jpg

باید نگاه مدیران به مسایل فرهنگی موشکافانه و ریزبینانه باشد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، شریف خسروی روز چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی کنگاور اظهار داشت: فرهنگ پایدارترین مقوله ای است که در جامعه جاری و ساری است.
وی افزود: برگزاری برخی آیین ها همچون عزاداری ها و اهمیت دادن و جدی بودن مردم برای شرکت در این گونه آیین ها گویای این موضوع است که فرهنگ در بین مردم دارای اهمیت زیادی است.
خسروی با اشاره به نامگذاری یک سال در سال های اخیر توسط رهبر انقلاب تحت عنوان اصلاح الگوی مصرف، اظهار داشت: اصلاح الگوی مصرف یک بحث فرهنگی است که باید برای درست مصرف کردن در جامعه برنامه ریزی های جامع و عملیاتی داشت و باید همه دستگاه ها، ارگانها و نهادها در این خصوص برنامه ارایه کنند.
وی با بیان اینکه تمام دستگاه ها باید مشکلات و آسیب های اجتماعی حوزه خود را احصا کنند، اضافه کرد: استخراج مطالب مبتنی بر معضلات شهرستان و ارایه راهکارهای عملی می تواند بسیار راهگشا باشد.
فرماندار کنگاور در ادامه پیشنهاد داد، مجمع خیرین شهرستان تشکیل و امام جمعه نیز مسئولیت آن را به عهده بگیرد و با استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در این راستا فعالیت کند.
خسروی در پایان با تاکید بر اینکه مدیران باید شورای فرهنگ عمومی را بسیار جدی بگیرند و حضور مستمر داشته باشند، افزود: برخی از مدیران برای اینکه مسئولیتی بگیرند آویزان خیلی از شخصیت ها می شوند، ولی هنگام ایفای مسئولیت شانه خالی می کنند.
شهرستان کنگاور در ۹۴ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • فرهنگي
  • فرماندار كنگاور
  • شريف خسروي
  • فرهنگ

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست