اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / باران در روزهای داغ تابستان مهمان مردم کرمانشاه می شود
82597358-71740326.jpg

باران در روزهای داغ تابستان مهمان مردم کرمانشاه می شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

علی محمد زورآوند روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: احتمال بارش باران که همراه با رعد و برق نیز خواهد بود در نواحی شمالی و شرقی استان بیش از سایر مناطق است.
وی یادآوری کرد: وزش باد، رشد ابر و کاهش سه تا پنج درجه ای دمای هوا از دیگر پیامدهای موج ناپایداری است که از اواسط هفته وارد جو استان شده است.
زورآوند همچنین از احتمال غبارآلود شدن آسمان شهرهای مناطق مرزی استان در پی تشدید وزش باد طی ساعاتی از اواخر وقت امروز و فردا (جمعه) خبر داد.
معاون اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: طی امروز و فردا (پنجشنبه و جمعه) دمای هوای نقاط مختلف استان به کمترین حالت در هفته جاری خواهد رسید.
وی گفت: دمای روزانه و شبانه اکثر مناطق استان طی امروز و امشب پنج درجه نسبت به روز دوشنبه هفته جاری خنک تر می شود.
زورآوند حداکثر دمای امروز شهر کرمانشاه را ۳۵ و حداقل دمای امشب آن را نیز ۱۶ درجه بالای صفر ذکر کرد و گفت: این دما برای روز جمعه به ترتیب ۳۵ و ۱۸درجه بالای صفر خواهد بود.
وی در پایان اظهار کرد: امروز سومار با ۴۳ و قصرشیرین با ۴۲ درجه بالای صفر گرمترین نقاط استان و امشب اسلام آبادغرب، دالاهو و سنقروکلیایی با ۱۴ درجه بالای صفر خنک ترین مناطق استان خواهند بود.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه ttp://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • هواشناسي كرمانشاه
  • علي محمد زورآوند
  • بارش باران

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست