اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / باخت بعثت مقابل نیروی زمینی/ رویای صعود بر باد رفت
81957069-70508849.jpg

باخت بعثت مقابل نیروی زمینی/ رویای صعود بر باد رفت

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های بعثت کرمانشاه و نیروی زمینی تهران از ساعت ۱۴ عصر امروز (سه شنبه) در ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان این نیروی زمینی بود که توانست سه امتیاز حساس مسابقه را کسب کند.
نیروی زمینی و بعثت که تا پیش از انجام مسابقه به ترتیب با ۲۷ و ۲۵ امتیاز رده های سوم و چهارم را به خود اختصاص داده بودند می دانستند که پیروزی در این دیدار می تواند خیال آن ها را تا حد زیادی برای سوم شدن در گروه راحت کند.
تیم نیروی زمینی کار را بهتر از بعثت شروع کرد و در همان ابتدای مسابقه در دقیقه ۱۰ توانست بوسیله عباس عسگری به گل برسد تا با روحیه ای مضاعف به ادامه مسابقه بپردازد.
بی برنامگی تیم بعثت این فرصت را به نیروی زمینی داد تا در نیمه اول دو بار دیگر توسط سجاد حیدری در دقایق ۳۵ و ۴۵ به گل دست یابد تا این نیمه با برتری قاطع سه بر صفر تهرانی ها به پایان برسد.
در آغاز نیمه دوم بعثت مقداری بر حملات خود افزود اما تلاش بازیکنان این تیم برای تغییر نتیجه حاصلی به همراه نداشت و تنها یکبار آن هم در دقیقه ۹۲ توسط فرزاد ایزد به گل رسید تا متحمل شکست بد و سنگینی شده باشد.
با این نتیجه نیروی زمینی ۳۰ امتیازی و جایگاه خود را در رده سوم تثبیت کرد و بعثت نیز با یک رده سقوط و با تفاضل گل کمتر نسبت به برق نوین شیراز در رده پنجم گروه اول قرار گرفت.
تیم بعثت با قبول این شکست تلخ تا حد زیادی امکان راه یابی به مرحله بعد را از دست داد تا مسئولان و هواداران باشگاه رویای صعود این تیم به لیگ آزادگان را در دو هفته مانده به پایان رقابت ها بر باد رفته ببینند.
امید سعیدفر با کمک فرهاد خوشنواز و عباس سعادت قضاوت مسابقه تیم های بعثت کرمانشاه و نیروی زمینی تهران را برعهده داشتند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • فوتبال
  • بعثت کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست