اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ایران اسلامی با پشتوانه درایت رهبری در آرامش و امنیت است
82178383-70918809.jpg

ایران اسلامی با پشتوانه درایت رهبری در آرامش و امنیت است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ پاسدار مجتبی کاکایی روز یکشنبه در نشست های بصیرت افزایی در جمع بسیجیان و فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج سرپل ذهاب افزود: انقلاب اسلامی درصدد برقراری عدالت و ایمان و نیکی است که و با توجه به این آرمان والا امروز شاهد صف آرایی های بی شمار دشمنان در برابر این نظام مقدس هستیم.
وی اظهار کرد: درگیری ها و کشکمش ها در کشورهای اسلامی از اهداف سیاست های صهیونیستی و استکبار جهانی است که مسلمانان باید در این راستا اتحاد خود را تقویت و توطئه های دشمنان را خنثی کنند.
امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب نیز گفت: پیروی از خط ولایت فقیه و فرامین رهبر فرزانه انقلاب باعث شد تا ایران اسلامی امروز به قطب قدرتمندی در جهان تبدیل شود.
ماموستا ملا رشید ثنایی افزود: دشمن با هدف ایجاد تفرقه در بین شیعیان و اهل سنت قصد نفوذ در ارکان ملت را دارد اما ملت بزرگ ایران اسلامی با حضور همیشه سبز در عرصه های مختلف در برابر توطئه های بدخواهان نظام اسلامی ایستادگی می کنند.
وی با تاکید بر دوری جستن از تفرقه و توجه به اصل وحدت در بین مسلمانان ، بیان کرد: تفرقه موجب منحرف شدن مومنان از مسیر اصلی و خروج مسلمانان از اسلام می شود.
شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • بصیرت افزایی
  • نشست
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست