اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / انهدام باند سارقان مأمور نما
82345127-71245547.jpg

انهدام باند سارقان مأمور نما

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، سردار منوچهر امان اللهی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی مبنی بر ضبط ۲۰ دستگاه گوشی تلفن همراه توسط عوامل انتظامی تحت عنوان کالای قاچاق و ضرب و شتم وی، موضوع در دست بررسی قرار گرفت.
وی افزود: طبق اظهارات مالباخته، چهار سرنشین خودروی سمند تحت عنوان مأمور نیروی انتظامی، خودروی وی را متوقف کرده و ۲۰ دستگاه گوشی تلفن همراه را که بیش از ۲۵۰ میلیون ریال ارزش داشته است، به جرم حمل کالای قاچاق ضبط می کنند، اما مالباخته پس از نشان دادن مدارک گمرکی، مورد ضرب و شتم این افراد قرار می گیرد.
مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه سارقان دارای بی سیم، شوکر، اسپری دفاع شخصی و دو رشته دستبند بوده اند، ادامه داد: مالباخته پس از فرار از دست سارقان مأمور نما به پلیس آگاهی مراجعه کرده و تشکیل پرونده می دهد.
سردار امان اللهی گفت: پس از بررسی صحنه جرم و اقدامات اطلاعاتی، تعداد دو دستگاه گوشی مسروقه در یکی از پاساژهای معروف فروش تلفن همراه در شهر کرمانشاه شناسایی و فرد مالخر نیز دستگیر می شود.
وی تصریح کرد: براساس اعترافات متهم، گوشی های مسروقه از چهار نفر به هویت های معلوم خریداری شده بود، لذا پس از اخذ مجوز قضایی طی یک عملیات ضربتی نسبت به دستگیری متهمان اقدام شد و سارقان پس از مقاومت بسیار در نهایت تسلیم پلیس شدند.
فرمانده انتظامی استان خاطرنشان ساخت: دو رشته دستبند، دو عدد شوکر برقی و یک عدد اسپری گاز اشک آور از متهمان کشف و ضبط شد و دستگیر شدگان به پلیس آگاهی منتقل شدند که در بازجویی های صورت گرفته به جرم خود مبنی بر زورگیری و سرقت اموال مردم تحت عنوان مأمور نیروی انتظامی به سرکردگی فردی دیگر توسط اقلام فوق اعتراف کردند.
سردار امان اللهی با بیان اینکه سرکرده باند سارقان نیز در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شده است، افزود: در بازرسی از مخفیگاه سارقان مأمورنما، ۲۰ دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه نیز کشف و یک دستگاه خودروی سمند نیز توقیف شد.
وی متذکر شد: تمامی پرسنل نیروی انتظامی دارای کارت شناسایی هستند و شهروندان نباید به افرادی که صرفاً لباس پلیس و یا اقلام دفاع شخصی دارند، اعتماد کنند.
۷۴۴۵/۸۰۶۶ خبرنگار: سامان رحمتیان**انتشار دهنده: علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • پليس
  • سرقت

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست