اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / انقلاب اسلامی مردمی ترین انقلاب جهان است/مردم درانتخابات شرکت کنند
81959746-70514158.jpg

انقلاب اسلامی مردمی ترین انقلاب جهان است/مردم درانتخابات شرکت کنند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

امیر ‘یوسف قربانی’ در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن کرمانشاه به خبرنگار ایرنا گفت: امروز و با وجود سرما و بارش برف نه تنها شاهد کاهش راهپیمایان در مقایسه با سال های گذشته نبودیم بلکه جمیعت پرشورتر از گذشته در میدان حاضر شده بودند.
وی افزود: این حضور معنادار پیام های بسیاری برای دشمنان خواهد داشت و به آنان ثابت می کند که انقلاب اسلامی ایران از چه سرمایه های عظیم و گرانبهایی برخوردار است.
قربانی خاطرنشان کرد: حضور تک تک مردم در مراسم یوم الله ۲۲ بهمن خواری به چشم دشمنان انقلاب است تا بفهمند تهدید و تبیلغات سوء آن ها هیچ اثری در مردم عزیز ایران اسلامی ندارد.
فرمانده پایگاه هوانیروز کرمانشاه در ادامه پیروزی انقلاب اسلامی را خط بطلانی بر تمام فرضیه های دشمنان دانست و گفت: ۲۲ بهمن روز بزرگ و تاریخی برای کشورمان است و هرگز از ذهن مردم پاک نمی شود.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی داشته است، گفت: بدون شک مهمترین این دستاوردها ایستادن روی پای خود و حرکت به سمت توسعه و آبادانی بود و امروز کشورمان در همه زمینه ها به خودکفایی دست یافته است.
امیر قربانی در پایان و با اشاره به انتخابات پیش رو، گفت: مطمئنا مردم ما با درک حساسیت زمان حاضر در آن رویداد مهم ملی نیز حضوری پرشور خواهند داشت و با انتخاب اصلح ترین کاندیداها راه موفقیت را بیش از پیش برای کشور باز می کنند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • فرمانده پایگاه هوانیروز کرمانشاه:
  • امیر یوسف قربانی
  • فجر ۹۴

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست