اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / انقلاب اسلامی به برکت رهبری و حضور مردم به پیروزی رسید
81944729-70486441.jpg

انقلاب اسلامی به برکت رهبری و حضور مردم به پیروزی رسید

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام محمد باقر برقراری در دیدار با مسئولان ادارات سنقروکلیایی در اولین روز از دهه مبارک فجر گفت: مقایسه خدمات نظام اسلامی و پیشرفت های صورت گرفته در تمامی زمینه ها با قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بایستی اطلاع رسانی شود.
وی اظهارداشت نیازهای امروز جامعه ما چندین برابر نیازهای قبل از انقلاب است و درآمد سرانه مردم حاصل از فروش نفت ۱۶ برابر کمتر شده و مصرف کشور در موادغذایی و پوشاک نسبت به سال ۵۷ با افزایش چهار برابری روبه رو شده است.
امام جمعه سنقروکلیایی افزود: وضعیت رفاهی مردم امروز نسبت به دوران پهلوی مطلوب تر شده و بیشتر مردم در آن زمان زیرخط فقر بودند، ۳۵ درصد مردم ایران دچار سوء تغذیه و ۴۵ درصد مردم بی سواد بودند و ضمن حضور ۴۵هزار نفر مستشار خارجی در خصوص افراد متخصص و پزشک وارد کننده بودیم.
برقراری گفت: در دوران پهلوی با وجود اینکه کشور دچار کسری بودجه بود، جشن ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی با ۳۰۰ میلیون دلار برگزار می شد اما امروز جشنها مردمی است و مردم در زمینه های بهداشت، مسکن، آموزش و…در رفاه هستند.
امام جمعه سنقروکلیایی برگزاری انتخابات پرشور را در هفتم اسفند ماه امسال مهم دانست و نگاه منطقی به مساله برجام و تکیه بر توانمندیهای داخلی را لازمه پیشرفت و توسعه کشور برشمرد.
فرماندار سنقروکلیایی نیز از افتتاح ۴۴ طرح عمرانی با بیش از یکصد میلیارد ریال در ایام دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: گازرسانی به روستاها از اولویت های کاری دولت تدبیر و امید بوده و در این راستا تا پایان امسال شاهد برخورداری ۷۰ روستا از نعمت گاز طبیعی خواهیم شد.
علیرضا ایزدی گفت: به منظور تجدید پیمان با آرمانهای امام (ره) مقام معظم رهبری، شهدا و تمامی ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس که همه حیات را مدیون رشادتهای آنها می دانیم، در اولین روز از دهه فجر به همراه مسئولان و بسیجیان در دفتر امام جمعه شهرمان حضور یافته ایم.
وی از تلاش برای فراهم کردن بستر مناسب برای برگزاری انتخابات با شکوه و فارغ از هر گونه نگاه سیاسی و رعایت اصل بی طرفی وامانت داری و حفاظت از حق الناس خبر داد گفت: همانگونه که تاکنون هیچ گونه خدشه ای به هیچ انتخاباتی وارد نبوده، این بار هم با حضور پرشور، این مهم برگزار خواهد شد.
نواختن زنگ انقلاب اسلامی در دبیرستان باقرالعلوم دهستان باوله، افتتاح نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران درهنرستان فنی واعظی و غبارروبی صحن مطهر امامزاده احمد (ع) از دیگر برنامه هایی بود که در اولین روز از دهه مبارک فجر در سنقروکلیایی برگزار شد.
۱۴۴۶/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست