اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / انقلاب اسلامی باشکوه ترین انقلاب شکل گرفته در دنیاست
81956170-70507185.jpg

انقلاب اسلامی باشکوه ترین انقلاب شکل گرفته در دنیاست

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

ماموستا ملا محمد محمدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران ایرنا و ایسنا اظهار کرد: انقلاب ما انقلاب دگرگونی ها بود که ملتی رنج کشیده را از اسارت طاغوت و طاغوتیان رهانید.
وی ادامه داد: حضرت امام (ره) با انقلاب بی نظیر خود عزت و کرامت دوباره ای به ملت ایران بخشیدند و آن ها را برای همیشه از شر ستمگران نجات و دست اجانب را از سر کشور کوتاه کردند.
ماموستا محمدی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی برای ملت ایران اعم از شیعه و سنی رحمت و برکت بود، گفت: این انقلاب دستاوردهای بسیار زیادی هم برای ملت ما به همراه داشت که از مهمترین آن ها احیای استقلال، آزادی و کرامت های انسانی بود.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه یادآور شد: با پیروزی انقلاب اسلامی ما به داشته های خود اتکا و سال به سال بر آن ها افزودیم ضمن اینکه در زمینه های علم و دانش نیز پیشرفت های زیادی حاصل شد.
وی تاکید کرد: امروز و در آستانه سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شیعه و سنی در کنار یکدیگر سالگرد پیروزی شکوهمند و تاریخی انقلاب را جشن می گیرند و با تمام توان برای استحکام آن می کوشند.
ماموستا محمدی در پایان اظهار کرد: اهل تسنن نیز خود را جزوی از این انقلاب دانسته و در کنار برادران شیعی خود با تبعیت از امر رهبری برای استحکام نظام و افزایش اقتدار آن تلاش می کنند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • امام جمعه اهل سنت کرمانشاه
  • ماموستا محمدی
  • انقلاب اسلامی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست