اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / انتظار پیروزی مقابل تیم والیبال اصفهان را نداشتیم
n83101525-72661908.jpg

انتظار پیروزی مقابل تیم والیبال اصفهان را نداشتیم

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

محمد منصوری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص مسابقه روز گذشته تیم کاشی کاژه برابر نماینده اصفهان که به شکست سه بر صفر تیم کرمانشاه انجامید، اظهار داشت: این نتیجه تقریبا از ابتدا قابل پیش بینی بود چرا که نمی توانستیم بیش از این از بازیکنان جوان خود که همگی بومی و تقریبا کم تجربه هستند انتظار پیروزی داشته باشیم.
وی ادامه داد: بازیکنان سطح بالای والیبال کرمانشاه همگی برای تیم های لیگ برتری و یا باشگاه های متمول لیگ یک بازی می کنند و بقیه بازیکنان نیز عموما جوان و کم تجربه هستند که تازگی تمرینات خود را آغاز کرده اند.
منصوری ادامه داد: از گذشته همه تیم های همگروه کاشی کاژه حداقل چهار تا پنج برابر تیم ما هزینه کرده و بازیکنان مورد نیاز خود را خریداری کرده اند اما تیم کرمانشاه از این شرایط محروم است.
رئیس هیات والیبال کرمانشاه گفت: شاید به جرائت بتوان ادعا کرد هزینه یک بازیکن تیم سپاهان اصفهان با کل هزینه تیم کاشی کاژه در این فصل برابری می کند، در چنین شرایطی نمی توان انتظار داشت والیبال کرمانشاه بتواند چنین حریفی را شکست دهد.
وی با بیان اینکه تیم والیبال کرمانشاه با هزینه ۲ میلیارد ریالی در مسابقات لیگ دسته اول حاضر شده است، گفت: بیش از یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال آن بابت هزینه های جاری نظیر رفت و آمد، پرداخت هزینه ورودی مسابقات، اقامت در شهر دیگر و … هزینه می شود و کل قرارداد بازیکنان تیم کمتر از ۷۰۰ میلیون ریال است.
منصوری یادآور شد: با این حال تیم کاشی کاژه نیز به هیچ عنوان حریف دست و پا بسته ای برای حریف نبود و مطمئنم در مسابقات آینده نتایج بهتری کسب و از اعتبار والیبال استان دفاع خواهد کرد.
رئیس هیات والیبال کرمانشاه خاطرنشان کرد: تمام تمرکز تیم کاشی کاژه روی مسابقات خانگی است تا با حمایت هواداران پرشور خود بتواند نتایج لازم را کسب و حتی به دور دوم رقابت ها و مرحله پلی آف صعود کند.
وی در پایان و با بیان اینکه حریف بعدی تیم کاشی کاژه در قرعه کشی صبح فردا (شنبه) مشخص می شود، گفت: به احتمال بسیار زیاد این مسابقه روز دوشنبه (۲۸آبان) در کرمانشاه برگزار می شود.
مسابقات این فصل لیگ دسته اول باشگاه های کشور با حضور ۲۱ تیم در چهار گروه برگزار می شود که تیم کرمانشاه در گروه سوم با نمایندگان اراک، مریوان، اصفهان، قزوین و مهاباد همگروه شده است.
مرحله اول مسابقات به صورت دوره ای برگزار می شود و تیم های پنجم و ششم حذف می شوند تا چهار تیم برتر هر گروه به مرحله بعدی صعود کنند.
تیم های اول تا چهارم گروه های یک و دو و گروه های سه و چهار به صورت ضربدری با یکدیگر رقابت می کنند و در نهایت چهار تیم برتر به صورت متمرکز مرحله نهایی را برگزار می کنند و ۲ تیم راهی لیگ برتر خواهند شد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

ورزش

واليبال

ليگ دسته اول

كاشي كاژه

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست