اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / انتخابات پرشور نشانه اعتماد مردم به نظام است

انتخابات پرشور نشانه اعتماد مردم به نظام است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

حجت الاسلام سید امیر محمدی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته افزود: عوامل اجرایی و نظارتی انتخابات مدت هاست درگیر مباحث انتخاباتی هستند، در این یک هفته کار این گروه خیلی سنگین می شود و باید مراقب باشند تا آدم های بی تقوا با خرید و فروش رای یا تقلب در شمارش آبروی نظام را خدشه دار نکنند.
وی با اشاره به شور و نشاط دائمی انتخابات در جمهوری اسلامی گفت: هر رای که به صندوق رای می ریزد فارغ از اینکه به چه کسی داده می شود رای به حقانیت نظام و موید اعتماد مردم به این نظام مقدس است.
وی ضمن انتقاد از برخی که فضای جامعه را دو قطبی جلوه می دهند گفت: اختلاف سلیقه طبیعی و جزء فطرت انسان است، اما این تفاوت ها نباید به تضاد و اختلاف منتهی شود تا خدای نکرده در این میان دشمن منتفع شود.
وی در ادامه افزود: آمریکایی ها می خواستند شورای نگهبان را به طور کلی از صحنه حذف کنند والان می خواهند تصمیمات این شورای را خدشه دار کنند اما چشمان تیز بین نظام بیدار است و اجازه چنین امری را نخواهد داد.
محمدی پور اظهار داشت: امروز بعد از انقلاب با حکم امام و رهبری ۶ مجتهد و ۶ حقوقدان شورای نگهبان بر قوانین نظارت می کنند، یعنی نزدیک به ۱۰۰ سال مردم ایران برای این هدف خون دادند و حالا دشمنان می خواهند این سرمایه عظیم را از ما بگیرند.
وی همچنین ضمن تقبیح حمله به شورای نگهبان گفت: نامزدها و هوادارانشان مواظب باشند برای خوشامدگویی عده ای به شورای نگهبان که امام در مورد آن فرمود هرکس بگوید شورای نگهبان کذا و کذاست، مفسد فی الارض است و باید تحت تعقیب قانون قرار بگیرد.
اسلام آباد غرب با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در ۵۵ کیلومتری غرب کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۵۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • امام جمعه اسلام آبادغرب
  • محمدی پور

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست