اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امکانات و تجهیزات براساس نوع فعالیت دراختیار هیات های استانی قرار می گیرد
81961595-70517900.jpg

امکانات و تجهیزات براساس نوع فعالیت دراختیار هیات های استانی قرار می گیرد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی مرادی روز شنبه در مجمع عادی هیات وزنه برداری استان کرمانشاه که در سرسرای شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: فدراسیون هم اکنون توان تامین تجهیزات هیات های استانی را ندارد اما با تلاش های وزارت ورزش و جوانان این مشکل در حال رفع شدن است.
وی ادامه داد: به محض برطرف شدن مشکل، تجهیزات مورد نیاز براساس ارزیابی هیات ها و نحوه فعالیت آن ها داده خواهد شد و در این بین مطمئنا هیات های استانی که فعال تر از دیگران باشند از امکانات و تجهیزات بیشتری برخوردار می شوند.
مرادی در ادامه از برگزاری مسابقات ملی و بین المللی وزنه برداری در کرمانشاه حمایت کرد و گفت: سعی می شود در آینده شرایط برای برگزاری چنین مسابقاتی فراهم شود.
رئیس فدراسیون وزنه برداری خاطرنشان کرد: کرمانشاه از زیرساخت های خوبی در عرصه ورزش وزنه برداری برخودار است و با حمایت های خوبی که توسط مدیران ورزش این استان صورت می گیرد می توان مسابقات مختلفی را در کرمانشاه برگزار کرد.
وی همچنین با بیان اینکه کرمانشاه از هیات های فعال استانی فدراسیون به شمار می رود از حضور تیم های نوجوان و جوانان این استان در مسابقات سال آینده لیگ برتر حمایت کرد.
مرادی در پایان ابراز امیدواری کرد با تلاش بیشتر هیات های استانی، تیم ملی وزنه برداری ایران قدرت گذشته خود را بازیافته و بتواند در مسابقات آتی از جایگاه خود در بین قدرت های جهانی دفاع کند.
در این مجمع همچنین روسای هیات های وزنه برداری در شهرستان های استان نیز به بیان دیدگاه ها و مشکلات موجود پرداختند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • رئیس فدراسیون وزنه برداری
  • علی مرادی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست