اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امانت داری و کمک به سلامت انتخابات وظیفه هیات بازرسی است

امانت داری و کمک به سلامت انتخابات وظیفه هیات بازرسی است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا بساطعلی نوری روز یکشنبه در جمع اعضای هیات بازرسی انتخابات شهرستان روانسر افزود: تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و با حضور حداکثری مردم انجام می دهیم.
وی تصریح کرد: جلوگیری از تخلفات احتمالی، نظارت بر حسن اجرای قانون و رسیدگی به گزارش های مردمی از دیگر وظایف هیات های بازرسی انتخابات است.
رئیس هیات بازرسی بر انتخابات شهرستان روانسر اضافه کرد: دست اندرکاران و به ویژه بازرسان نباید له یا علیه افراد و نامزدهای انتخاباتی صحبتی داشته باشند.
نوری با بیان اینکه برای ما مهم این است که همه فرآیند انتخابات بصورت قانونی برگزار شود تاکید کرد: ما وظیفه داریم بعنوان امانتدار آرای مردم بستر و زمینه برگزاری انتخاباتی آزاد، سالم و با مشارکت حداکثری مردم را فراهم نماییم.
وی اظهار داشت: هدف همه عوامل اجرایی انتخابات نمایش اقتدار نظام است و همه باید در راه تحقق اهداف انقلاب تلاش نمایند و پاسدار آرمانهای انقلاب، امام و رهبری باشیم.
معاون فرماندار روانسر افزود: هدف ستاد انتخابات و همه عوامل آن، فراهم کردن زمینه حضور آگاهانه و حداکثری مردم در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است که بدون شک مردم همچون گذشته پای اهداف انقلاب، امام و رهبری و حفظ ارزش های نظام تا آخرین قطره خون خود ایستاده اند.
۸۰۶۶/۷۴۵۵

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • هیات بازرسی
  • انتخابات

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست