اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام خمینی (ره)، مردم و اسلام موجب پیروزی انقلاب اسلامی شدند
82410090-71371995.jpg

امام خمینی (ره)، مردم و اسلام موجب پیروزی انقلاب اسلامی شدند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام مجید صفدری روز سه شنبه در دیدار فرماندار و مسوولان ادارات سنقر و کلیایی با وی افزود: مدیران که برای خدمات رسانی به مردم تلاش می کنند، بخشی از مسؤولیتی که انقلاب به دوش آنها گذاشته انجام می دهند و این کمک به رسیدن انقلاب به هدف نهایی است.
امام جمعه سنقرو کلیایی با بیان اینکه هرچه داریم از مردم است، گفت: ما باید بدون در نظر گرفتن خط، جناح و گروه و اختلافات، ارتباط با مردم را بیشتر کنیم و پاسخگوی آنها باشیم.
حجت الاسلام صفدری تفکرات افراطی در جهان مثل داعش و القائده را نوظهور دانست و گفت: این تفکرات برآمده از اسلام نیست بلکه دست دشمنان اسلام برای به چالش کشیدن جهان اسلام است که بایستی آنها را بهتر بشناسیم.
فرماندار سنقرو کلیایی هم گفت: در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی امسال تعداد ۲۳ طرح عمرانی با اعتباری بیش از ۲۰۱ میلیارد ریال در بخشهای گاز، راه و آب روستایی، عمران شهری و کشاورزی افتتاح و یا کلنگ زنی خواهد شد.
یاور محمدی، اقدام های انجام شده در حوزه های مختلف بخصوص اقتصادی و امنیت را در سنقر و کلیایی تشریح کرد و گفت: در حوزه اقتصادی اقدام های مناسبی در بحث اشتغال زایی انجام شده که نتایج آن در آینده نزدیک مشخص خواهد شد.
وی افزود: با همدلی، همکاری و هماهنگی مسوولان و مردم، اجرای کارها در زمینه های مختلف بخصوص امنیت، با فضای آرامی که در شهرستان حاکم است با کمترین مشکلی در حال پیشرفت می باشد.
فرماندار سنقرو کلیایی از رفع مشکلات اجرای آبیاری اراضی پایاب سد شهدا خبر داد و گفت: ۲ هزار و ۶۰۰ هکتار از اراضی دشت سطر با بهره گیری از آب سد شهدا آبی خواهند شد و بهبود اقتصاد و معیشت مردم منطقه را به دنبال خواهد داشت.
وی دیدار مسوولان با امام جمعه را در سالروز ورود حضرت امام (ره) به ایران اسلامی و اولین روز از دهه مبارک فجر به عنوان تجدید میثاق با آرمان های امام (ره) مقام معظم رهبری و شهیدان و بهره مندی از رهنمودهای امام جمعه دانست.
سنقر و کلیایی در فاصله ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
۸۰۶۶/۷۴۴۶ خبرنگار:هادی رنجبر ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • داخلي
  • ديدار با امام جمعه
  • سنقرو كليايي

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست