اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه گیلانغرب: اقتدار کشور حاصل ایثارگری شهدا و جانبازان است
82070529-70716991.jpg

امام جمعه گیلانغرب: اقتدار کشور حاصل ایثارگری شهدا و جانبازان است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام محمدطاها مهری روز چهارشنبه در آیین گرامیداشت روز پاسدار و جانباز افزود: جانبازان هم در دوران دفاع مقدس و هم در پایداری و ماندن در مسیر نورانی انقلاب اسلامی امتحان خود را به خوبی پس داده اند.
وی اظهار داشت: مقام جانبازان در برابر خداوند متعال همانند مقام شهدا از جایگاه والایی برخوردار است و این افتخار بزرگی است که نصیب هر کس نمی شود.
وی بیان کرد: تا زمانی که جانبازان و پاسداران بر حفظ اصول و ارزش ها ثابت قدم باشند هیچ آسیبی متوجه نظام اسلامی نخواهد شد.
امام جمعه گیلانغرب ادامه داد: فرهنگ ایثار، شهامت، مقاومت و شهادت یک راهبرد اساسی در نظام ماست و در سایه تقویت همین روحیه بود که انقلاب اسلامی اکنون در عرصه های مختلف به توفیق های روز افزونی دست یافته است.
حجت الاسلام مهری گفت: شهدا، جانبازان و ایثارگران در راه دفاع از ارزش ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی از تمام هستی خود گذشتند و بر همین اساس، تکریم آنان وظیفه و رسالت اصلی مسوولان است.
فرماندار گیلانغرب نیز در این آیین در سخنانی گفت: مسوولان خدمت به خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان را برای خود افتخار می دانند.
کرم محمدی خاطرنشان کرد: پارسال ۴۴۰ فقره تسهیلات اشتغال و مسکن به خانواده معظم ایثارگران گیلانغرب پرداخت شد و ۲۵ تن از ایثارگران شهرستان نیز جذب دستگاه های اجرایی شدند که این آمار نسبت به سال ماقبل آن ۲ برابر رشد داشته است.
شهرستان گیلانغرب با بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت در دوران دفاع مقدس ۷۵۰ شهید، دو هزار و ۲۷۵ جانباز و ۱۴۱ آزاده سرافراز را تقدیم نظام اسلامی کرده است.
۷۰۷۹/۷۳۹۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • گراميداشت
  • روز جانباز
  • قصرشيرين

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست