اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه کنگاور: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال استثنایی بود
81960751-70516342.jpg

امام جمعه کنگاور: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال استثنایی بود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد ایوبی در خطبه های نماز جمعه این هفته کنگاور افزود: هر ساله حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیشتر شده و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری به حفظ وحدت مردم مشاهده می کنیم که دیروز مردم و زن و پیر و جوان همراه با خانواده خود این حضور استثنایی را تجلی بخشیدند.
وی به برخی فراز و نشیب های انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: در همه مقاطع ۳۷ ساله انقلاب از دوره ترور و ناامنی گرفته تا دفاع مقدس و مقطع کنونی این حضور آگاهانه مردم در صحنه بوده که بستری را فراهم کرده تا دشمن نتواند به توطئه خود امیدوار شود.
حجت الاسلام ایوبی با اشاره به شهادت شهید مدافع حرم کنگاوری سجاد حبیبی است، افزود: شهدای ایران اسلامی به مردم جهان درس مقاومت دادند و خدا می داند که راه و رسم شهادت کور شدنی نیست.
امام جمعه کنگاور با بیان اینکه از هر قطره خون یک شهید یک انسان مبارز و مصمم به وجود می‎آید، تصریح کرد: هنوز مانده تا کشورهای جهان بتوانند مانند ایران اسلامی از قربانی دادن، اسیر و شهید شدن در راه انقلابشان نترسند.
خطیب جمعه کنگاور همچنین با اشاره به اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات و حضور باشکوه در پای صندوق های رای لبیک به فرمان امام (ره) و رهبری است افزود: یک بار دیگر ملت بزرگ ایران با حضور پررنگ خود در انتخابات مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و مستکبرین جهان، صهیونیست و آل سعود خائن خواهند زد.
حجت الاسلام ایوبی با اشاره به اینکه کنگاور در دوره های گذشته بیشترین آمار رای دهنده های استان در انتخابات مختلف را داشته است، اضافه کرد: هر کس با رای خود آبادانی شهر و روستا و حقوق فردی و اجتماعی خود و جامعه را مشخص می کند.
وی در ادامه با قدردانی از زحمات پرسنل شبکه بهداشت کنگاور در خصوص جذب متخصصان مختلف در این شهرستان از خرابی دستگاه سی تی اسکن بیمارستان شهید چمران نیز انتقاد کرد و ادامه داد: این دستگاه دست دوم که عمر خود را کرده چه لزومی به نصب مجدد داشت که امروز بیماران دوباره راهی مراکز استانها شوند.
خطیب جمعه کنگاور همچنین از پرداخت نشدن به موقع حقوق کارکنان شهرداری کنگاور گلایه کرد و خواستار توجه بیشتر به این قشر ضعیف شد و افزود: دستگاه های اجرایی و شورای شهر کنگاور با شهردار جدید این شهر هم افزایی لازم را در برای جمع آوری درآمدهای شهرداری داشته باشند.
حجت الاسلام ایوبی با اشاره به روزهای پایانی سال افزود: این روزها، روز انفاق است و بزرگان شهر باید افراد نیازمند را شناسایی کنند و کمک‎های مردمی را به دست آنها برسانند.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • راهپیمایی ۲۲ بهمن
  • محمد ایوبی
  • کنگاور

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست