اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه کنگاور: انتخابات نماد عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است

امام جمعه کنگاور: انتخابات نماد عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

حجت الاسلام محمد ایوبی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مردم آگاه و هوشیار ما با حضور حماسی در تعیین سرنوشت خود باید به افراد صالحی رأی دهند که پیرو خط ولایت بوده و از این مسیر عدول نکرده باشند.
امام جمعه کنگاور، با بیان اینکه نامزدهای انتخاباتی نیز باید به دور از هرگونه حاشیه و توهینی نسبت به رقبای خود به تبلیغات انتخاباتی بپردازنند، اذعان داشت: حضور مقتدرانه ملت پای صندوق های اخذ رأی نشان از استکبارستیزی آنهاست.
به گفته حجت الاسلام ایوبی، اکنون دشمنان ما به نحوه حضور ملت ایران در حماسه هفتم اسفند ماه چشم دوخته و از هر فرصتی برای رسیدن به مقاصد پلید خود علیه نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده می کنند.
این مقام مسئول اضافه کرد: ملت ایران در تمامی صحنه ها و در پشتیبانی از نظام حضوری گسترده داشتند و شرکت در تعیین سرنوشت خود را گامی برای پیشرفت نظام می دانند.
وی با اشاره به توطئه چینی های دشمنان علیه نظام ما گفت: نباید اجازه دهیم که دشمنان با تبلیغات سوء ما را از ارزش های والای انقلاب دور کنند.
امام جمعه کنگاور، یادآور شد: ملت ایران اسلامی همواره نشان داده اند که تا پای جان پشتیبان نظام بوده و تلاش های دشمنان برای رخنه و نفوذ به داخل کشور نیز موفقیت آمیز نخواهد بود.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • محمد ایوبی
  • شهرستان کنگاور

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست