اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه کنگاور:حضور حداکثری و انتخاب هوشیارانه از اصول مهم در انتخابات است

امام جمعه کنگاور:حضور حداکثری و انتخاب هوشیارانه از اصول مهم در انتخابات است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد ایوبی در خطبه های نماز جمعه این هفته کنگاور افزود: ملت انقلابی ایران اسلامی باشکوه تر از مراسم ۲۲ بهمن در آزمون هفتم اسفند ماه شرکت خواهند کرد و به آرمانهای اهل بیت (ع)، امام راحل (ره) و شهدا لبیک خواهند گفت.
وی اظهار کرد: ملت با پیروی از منویات مقام معظم رهبری در هفتم اسفند ماه و با حرکتی همگانی، حماسه ای به یادمانی خلق خواهند کرد.
خطیب جمعه کنگاور با بیان اینکه ملت با شور و نشاط آمادگی عمومی خود را برای شرکتی گسترده در انتخابات اعلام داشته اند افزود: نامزدهای انتخاباتی با معیار ارزشهای اخلاقی و انگیزه مذهبی با رفاقت رقابت کنند.
حجت الاسلام ایوبی بیان کرد: مردم باید با حضور گسترده در پای صندوق های رای اهداف دشمنان را خنثی و در انتخاب نماینده اصلح دقت بیشتری داشته باشند.
خطیب جمعه کنگاور اضافه کرد: انتخابات یکی از مولفه های سیاسی در جهت اقتدار بخشی به نظام در عرصه بین المللی با مشارکت حد اکثری مردم است.
حجت الاسلام ایوبی خاطرنشان کرد: انتخابات نماد وفاداری مردم به انقلاب و جلوه ای از عزم ملی برای استمرار بخشی و تداوم انقلاب و ثبات نظام نزد عموم تحلیلگران است.
شهرستان کنگاور با ۸۵ هزار نفر جمعیت در شرق استان کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • محمد ایوبی
  • نماز جمعه کنگاور

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست