اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه کرمانشاه: حضور مردم در راهپیمایی به خاطر علاقه آن ها به انقلاب است
81959854-70514776.jpg

امام جمعه کرمانشاه: حضور مردم در راهپیمایی به خاطر علاقه آن ها به انقلاب است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

آیت الله مصطفی علما در حاشیه مراسم راهیپمایی یوم الله ۲۲ بهمن کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: از آن جایی که مردم انقلاب را متعلق به خودشان می دانند بر خود لازم دیدند با وجود هوای سرد و برفی در میدان دفاع از ارزش های انقلاب حاضر شوند.
وی حضور دشمن شکن مردم در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را بهترین دلیل بر مردمی بودن انقلاب دانست و افزود: مطمئنا اگر ملت هوشیار و آگاه ما به انقلاب اسلامی علاقه ای نداشتند شاهد این حضور بسیار گرم و پرشور آن ها در این هوای سرد نبودیم.
آیت الله علما اظهار کرد: امروز حدود ۵۰ میلیون ایرانی در سراسر کشور با حضور آگانه و پرشور خود در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب خود را جشن گرفتند و با حضور معنادار خود به دشمنان درس های زیادی دادند.
نماینده ولی فقیه در استان یادآور شد: مردم با حضور پرشور خود در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در واقع از نظام، انقلاب، ولایت فقیه، امام (ره) و رهبر فرزانه انقلاب دفاع کردند.
وی افزود: دشمنان این صحنه ها را به خوبی می بینند و خبرگزاری ها خبر و تصاویر این حضور پرشور را به تمام جهان مخابره می کنند تا همه بفهمند ملت مقاوم ایران پس از گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب همچنان اصلی ترین حامیان ولایت فقیه و انقلاب اسلامی هستند.
آیت الله علما در پایان و با بیان اینکه رسانه های بیگانه واقعیت ها را به مردم نمی گویند، افزود: آن ها همواره درصدد تضعیف نظام برآمده اند اما حضور مردم پاسخ دندان شکنی به دشمنان انقلاب بود.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • امام جمعه کرمانشاه
  • آیت الله علما
  • فجر ۹۴

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست