اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه کرمانشاه به دیدار دو خانواده شهید مدافع حرم رفت
82330457-71216413.jpg

امام جمعه کرمانشاه به دیدار دو خانواده شهید مدافع حرم رفت

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا آیت الله علما در این دیدار خطاب به خانواده های شهدای مدافع حرم گفت: همه آنچه که امروز مردم ایران و جمهوری اسلامی از اقتدار و امنیت و پیشرفت دارند همه نتیجه خون شهدا است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه افزود: خون شهدا هرگز از بین نمی رود و گرچه رفتن آنها خسارت بزرگی برای جامعه و خصوصا خانواده های آنها محسوب می شود اما نتایج و برکات فراوانی به دنبال دارد تا آنجا که امروز می توان این برکات را در اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی مشاهده کرد.
وی گفت: اگر ایثارگری و شهادت در کشور ایران نبود امروز ایران نمی توانست چنین مقتدرانه در مقابل آمریکا و غرب بایستد.
وی در ادامه اظهار کرد: خون شهدای مدافع حرم امروز موجب شده که بسیاری از کشورها از خطر نابودی و توطئه های بزرگ آمریکا و رژیم صهیونیستی در امان باشند که قطعا اجر عظیمی نیز در نزد خداوند خواهد داشت.
حضرت آیت الله علما به همراه سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، حجت الاسلام والمسلمین یوسفی مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، علیرضا شهرستانی رییس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه از خانواده شهیدان اکبر نظری و محمد حسین علیخانی عیادت کردند.
شهید محمد حسین علیخانی و شهید اکبر نظری ۱۶ شهریور امسال به عنوان دهمین و یازدهمین شهدای مدافع حرم از استان کرمانشاه در سوریه و به دست نیروهای تروریستی داعش به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.
۳۰۳۳/۸۰۶۶٫ تنظیم کننده: فرزاد نویدی ** انتشار دهنده: علی مولوی

انتهای پیام /*

  • سياسي
  • نماينده ولي فقيه
  • شهيد مدافع حرم
  • كرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست