اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه کرمانشاه: باید همه زوایای واگذاری پالایشگاه کرمانشاه روشن شود
82393611-71339471.jpg

امام جمعه کرمانشاه: باید همه زوایای واگذاری پالایشگاه کرمانشاه روشن شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، روابط عمومی دفتر امام جمعه کرمانشاه روز پنجشنبه به نقل از آیت الله ‘مصطفی علما’ در نشست با مجمع نمایندگان استان اعلام کرد: باید نشست های متعددی در این خصوص با همه مسوولان مربوطه اعم از استانی و کشوری انجام و این موضوع با جدیت پیگیری شود.
وی افزود: پالایشگاه کرمانشاه از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه می باشد و از تاکیدات ایشان بهره برداری از این پالایشگاه و همچنین میادین مشترک نفتی کرمانشاه می باشد.
وی گفت: واگذاری این پالایشگاه که امیدی برای جوانان بیکار استان کرمانشاه که رتبه اول بیکاری کشور را دارد محسوب می شود کار صحیحی برای دولت محسوب نمی شود.
وی افزود: متاسفانه با اختلاس های چند هزار میلیاردی دیگر اعتماد و امیدی برای مردم وجود ندارد که چنین کارهای بزرگ و مثبتی از سوی دولت برای مردم انجام شود.
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به تاکید ویژه مقام معظم رهبری در سفرشان به استان کرمانشاه از مجمع نمایندگان استان کرمانشاه درخواست کرد که همه زوایای این موضوع کارشناسی شود و با اهتمام این موضوع پیگری شود.
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه نیز گفت: متاسفانه توجه به استانهای مرزی و جنگ زده غربی بسیار کم است و نمایندگان این مناطق تلاش بسیاری را برای بهبود این وضع در برنامه ششم توسعه انجام داده اند.
‘سید قاسم جاسمی’ افزود: در صورت تحقق این برنامه به طور قطع اتفاقات موثری در استانهای محروم مرزنشین همچون استان کرمانشاه روی خواهد داد.
وی همچنین در خصوص واگذاری پالایشگاه کرمانشاه اظهار داشت: این امر سبب بیکاری بیش از هزار نفر شده است که با توجه به نرخ بیکاری بالای استان کرمانشاه اقدامی بسیار مخرب برای این استان محسوب می شود.
وی افزود: گذشته از این ۹۰ هکتار زمین این پروژه بزرگ که در منطقه بسیار خوبی واقع شده است را به قیمت بسیار ناچیزی می خواهند واگذار کنند که خود این مساله نیز جای تامل بسیار دارد.
۸۰۶۶ انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اقتصاد
  • پالايشگاه كرمانشاه
  • امام جمعه كرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست