اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه کرمانشاه از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد
81960582-70516071.jpg

امام جمعه کرمانشاه از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله مصطفی علما در خطبه های نماز جمعه این هفته کرمانشاه اظهار داشت: حضور مردم کرمانشاه در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضوری حماسی و دشمن شکن بود.
وی راهپیمایی ۲۲ بهمن را نماد اقتدار درونی نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و بازتاب آن را در عرصه های بین المللی مهم دانست.
امام جمعه کرمانشاه اضافه کرد: مردم کرمانشاه روز گذشته با حضور در راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن ماه نشان دادند که کماکان یار انقلاب هستند و ولی فقیه را تنها نمی گذارند.
آیت الله علما همچنین از مدیران استان به ویژه مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای برگزاری باشکوه این راهپیمایی قدردانی کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به ولادت حضرت زینب (س) اشاره کرد و گفت: باید حضرت زینب (س) برای دختران جامعه ما الگو باشد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه مردم را به پیروی از راه ائمه اطهار دعوت کرد و گفت: ائمه راه هدایت را برای ما روشن کرده اند.
وی همچنین به پیروزی های اخیر ارتش سوریه در مقابل تکفیری ها اشاره کرد و اظهار داشت: بالاخره براساس وعده الهی مقاومت به نتیجه رسید و پیروزی های راهبردی برای ملت سوریه به دست آمد.
وی افزود: امروز جریان های تکفیری در مقابل مقاومت مردم منطقه شکست خورده اند.
امام جمعه کرمانشاه به انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نیز اشاره کرد و از مردم خواست که حضوری پررنگ در این انتخابات داشته باشند.
۷۴۴۵/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • نماز جمعه
  • آیت الله علما

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست